Автор Тема: PECHKA INDEZIT NE GI KOPYVAUTE  (Прочетена 541 пъти)

geri

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
PECHKA INDEZIT NE GI KOPYVAUTE
« -: Януари 12, 2008, 12:05:21 pm »
ZDRAVEUTE PISA VI OT SANDANSKI.NA20DEKEMVRI 2007GOD.SI KYPIX PECHKA INDEZIT OT TEXNOMARKETEVROPA.VZEXME Q NA IZPLASHTANE ZA 1GOD.KAKVO BESE GOLQMO YCHYDVANETO MI KOGATO SLED 2 SEDMICI FYRNATA ZAPOCHNA DA SE LYUSHTI A VRATATANA FYRNATA OTVATRE ZAPOCHNA DA RAZDQSVA OKOLO STAKLOTO ;EDIN NOKAT;.OBADIXME SE V TEXNOMARKET OTTAM NI KAZAXA DA SE OBADIM V SERVIZA.A PAK OTTAM KAZAXA CHE NE SME SAMO NIE S TOZI PROBLEM ,I CHE TAZI POVREDA NE VLIZALA V GARANCHIQTA .AMI SEGA .STANA TAKA CHE OSHTENE SME VNESLI 1VNOSKA A VECHE E RAZVALENA.KAKVO DA PRAVQ.

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2008, 02:07:21 pm »
Поискайте консултация на тел. 0700 111 22- Комисия за защита на потребителите, един импулс от цялата страна. В общи линии търговецът трябва да ви я смени с нова или да я ремонтира - като по закон избирате вие.

rozaly

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 13, 2008, 01:03:41 pm »
Здравейте аз също закупих печка индезит с керамичен плот и на втората седмица на малкия котлон ми се появи разтопяване на керамиката като язвичка а по късно открих ,че ламарината на дъното на фурната се е издуло.Направих рекламация в технополис в люлин и до днес ме мотаха и не признават никакъв закон за потребителя и ме пращат в сервиза.Убедих се ,че в този магазин стоките са фалшиви.