Автор Тема: Проблеми с Елдоминвест  (Прочетена 29776 пъти)

Петя Николова

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Не купувайте продуктите на Елдоминвест!
« Отговор #75 -: Юни 21, 2011, 06:23:53 pm »
Жалко за случилото се аз от 4г. ползвам проточен бойлер на Елдоминвест и съм много доволна,но по принцип всичко в този живот е на късмет.

Магдалина Енчева

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Не купувайте продуктите на Елдоминвест!
« Отговор #76 -: Септември 16, 2011, 02:26:18 pm »
В момента също бих казала, ако имате избор не купувайте от Елдом инвест ООД. Аз също имам бойлер , 2 години работи без проблеми, днес се обаждам в оторизирания сервиз за Пазарджик /само един/ и ще ми обърнат внимание в максимално допустимия срок 4 от 5 дни. Явно сервиза няма достатъчно капацитет , а защо са го оторизирали производителите или това няма значение за тях ... Защото сега ме принуждават да се откажа от гаранция /5 год, за водосъдържател -10 / защото ние се къпем /мием/ всеки ден, а не на 1 седмица както си мисят сигурно господата ...
Така, че няма смисъл да обявяват големи гаранции, които са необезпечени.
Преди покупка ще проверявам сервизните фирми, аз и така правя, но преди 2 години пак беше спешно ... и съм пропуснала.  Разбирам, че за конкретния случай не мога нищо да променя, но ще продължа да притеснявам и производителя и продавача, за да се откажат от този сервиз. Или да обучат млади хора.

Ако някой реагира в рамките на тези 4 дни - ще бъда много приятно изненадана и го огбележа и тук.
« Последна редакция: Септември 16, 2011, 06:35:01 pm от dali »

Магдалина Енчева

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Бойлери на Елдом Инвест - Варна
« Отговор #77 -: Септември 16, 2011, 04:58:47 pm »
Това с гаранции наистина е бутафорно ...
Днес писах и се обаждах на фирмата производител, обадих се на търговците  ...  явно и фирмата и сервизната мрежа си приличат ... Мислех, че само сервиза /оторизираният/ в Пазарджик е зле, но същото е в други градове разбирам от тук.
Една седмица да ги чакам да дойдат ... няма да стане. Остава ми само тази утеха - да предпазя и други от тази грешка ...  
...
Не искам да им споменавам името ... :) но щом пиша тук е ясно.

maria bogdanova

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #78 -: Октомври 20, 2011, 03:17:34 pm »
Здравейте от още един излъган и разочарован клиент на Елдом .
Тази година си закупих малък 10 литров бойлер за под мивка -неръждавейка.Да платих 220 лева /за 10 литра/ за да предпазим съседите от евентуално наводнение. Да ама НЕ,стана пожар от този малък бойлер/ и не е късо съединение/ Запали се самия бойлер,в шкафа до него бяха всичките ми гаранционни карти на всички ел.уреди.Сега нямам гаранция и се започва едно лудо звънене,"обадете се на този номер,о не на нас, а на ето този номер звънете,оооо не напишете имейл" Интересно това до кога ще бъде!
Не си купувайте тяхни бойлери в никакви от вариантите им.Съмнявам се че изобщо там се произвежда нещо качествено!

Stoqn Koichev

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #79 -: Януари 15, 2012, 09:53:53 am »
Нов съм във форума,но чета доста неясни неща.Елдом не са Дипломат това са две различни фирми,а много потребители пишат елдом серия дипломат, в крайна сметка кои са калпавите уреди???На кашоните на дипломатите пише ,че са правени в китай.Зачетох се тук защото ще купувам 3 бойлера и не ми се занимава със сервизи,а не мога да разбера, за дипломата ли става вапрос или за елдом.

valio georgiev

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #80 -: Февруари 15, 2012, 03:53:02 pm »
никога не си купувайте бойлер от елдоминвест ама никога,не само бойлер нищо на тази фирма

Yovelina Marinkowa

• Новак
  • *
    • Профил
СПЕШНО МНОГО МОЛЯ АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ИЗПРАТИ СКАНИРАНА ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ ГАРАНИЦИОННА КАРТА НА БОЙЛЕР ВСЕ ОШЕ В ГАРАНЦИЯ КЪМ ЕЛДОМ ИНВЕСТ !!!
На 2/10/2008г. закупих от ПРАКТИС бойлер със сервиз към ЕЛДОМ ИНВЕСТ. При закупуването от магазин ПРАКТИС получих фактура и фискален бон , които се смятали за гаранция. Преди няколко дни протече. Тъй като има гаранция още десетина дни отидох в сервиза на ЕЛДОМ ИНВЕСТ искат бланката гаранционна карта, която се издава от продавача, от магазина обаче не могат или не искат да издадат.
ЩЕ Я ПООБРАБОТЯ МАЛКО ВЪВ ФОТОШОП ДА СЕ ВИЖДА САМО ФАБРИЧНИЯ НОМЕР НА МОЯ БОЙЛЕР, КОЙТО ДЕЙСТВИТЕЛНО Е В ГАРАНЦИЯ И ЩЕ СЛОЖА ПЕЧАТА НА ПРАКТИС ОТ ФАКТУРАТА!!!
Трябва ми като бланка!
Благодаря предварително на всички които ми помогнат! Smile
e-mail: yoli00@email.bg
« Последна редакция: Септември 22, 2013, 11:08:41 am от Yovelina Marinkowa »