Автор Тема: интернет магазини-ГЕТ-БГ  (Прочетена 482 пъти)

росица

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
интернет магазини-ГЕТ-БГ
« -: Февруари 09, 2008, 12:06:55 pm »
КАКВО МОГА ДА НАПРАВЯ...........нервите си скъсах.Купих си външен хард диск на привилег 160гб./160лв.Платих на куриера и реших да го включа.Засветкаха зелени и червени лампи.Няма оправия.Смених кабелите-пак неще.Много съвети чух-вариянти много пробвах-не се получава.След 2 дни уведомих хората от ГЕТ БГ.На 10/01/08 купих диска,на 15/01/08 го върнах.Трябва да кажа че не съм получавала касова бел.нито гар.карта.ТЕ казаха че гар.срок е 1 г.а сервиза е при комп.2000.От 10/01/ до днес 09/02 зная само че е на ремонт.Все пак аз какво доверие ще имам на този диск че ще пренесе информация качествено ако изобщо го видя.Хората от гет казват че пари не могат да ми върнат.не могат да го заменят със нов.отивъл на ремонт.......така че платих за нова стока ще получа ремонтирана.Никой ,нито гет, нито комп.2000 не казват какъв е тех.проблем.Никой не обещава някакви срокове...............С една дума на всички им тежи че си търся диска или парите.Ако някой е имал подобен проблем моля го за съвет.Не съм от София-на 250/300 км.

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
интернет магазини-ГЕТ-БГ
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2008, 01:23:03 pm »
напишете жалба до фирмата, която държи този магазин и копие до кзп.

vala4ev

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
интернет магазини-ГЕТ-БГ
« Отговор #2 -: Март 19, 2008, 02:04:59 am »
росица: съвет! Чуеш ли фирма комп.2000 и марката PRIVILEG - бягаш на далече!
<<Все пак аз какво доверие ще имам на този диск че ще пренесе информация качествено>> ако наистина желаеш да си сигурна за информацията си купуваш нещно квалитетно (ext.HDD WD or Seagate, USB flash drive Kingston or Corsair)