Автор Тема: НЯМАМЕ ПАРНО  (Прочетена 852 пъти)

tanija

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
НЯМАМЕ ПАРНО
« -: Март 30, 2007, 09:47:27 am »
Незнам дали пиша където трябва, но съм поставена в ужасна ситуация. Тази сутрин ставам и както обикновенно пускам кранчето да се изтече водата за да дойте топлата и м/у временно си намазвам косата с маска. След половин час установявам че няма топла вода и парно. А съм и с бебе на 5 месеца което забърсах с мокра кърпичка. И сега какво към кой да се обърна???? ПОМОЩ!!! Живея в Илинден. Моля ако някой може да ми помогне да пише.

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
НЯМАМЕ ПАРНО
« Отговор #1 -: Март 30, 2007, 05:41:08 pm »
До колкото прочетох е имало авария :

Няма данни за замърсяване на въздуха от скъсания газопровод в Суходол, съобщи \"Гражданска защита\", след като направи замервания. Екоинспекцията взе проби от почвата и водата в района на аварията и ще съобщи по-късно има ли замърсяване.

Свличане на огромна маса насипана земя прекъсна газопровод в Суходол снощи към 21.30 ч. и остави една пета от София без топла вода и парно, защото спря захранването на ТЕЦ \"Земляне\".

Директорът на \"Топлофикация София\" Наско Михов обеща аварията да бъде отстранена възможно най-бързо. Междувременно ТЕЦ \"Земляне\" ще премине на мазут, за да се осигури топлоснабдяване в западната част на София. Болниците от района вече са преминали на захранване от ТЕЦ \"София\".

Източник : Метрополис.бг