Автор Тема: Не ходете в хотел \"Чиплаков\" Китен  (Прочетена 699 пъти)

totko

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Със съпругата ми подведени от лъскавите предложения в сайта на хотела решихме да почиваме там, но се оказа че трите звезди на хотела са напълно измислени имайки пред вид стаите кутйки, олющената даграма  \"ПЪРВАТА ЛИНИЯ\" със строящия се отпред към морето хотел и липсатата на елементарна култура от страна на собственика, който смята че почиващите са му задължени и се държи с тях като хора втора ръка . А иначе Китен е хубав град но ви съветваме заобикаляйте хотел \"Чиплаков\"

ReniL

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Не ходете в хотел \"Чиплаков\" Китен
« Отговор #1 -: Септември 01, 2008, 01:16:15 am »
Абослютно съм съгласна, че хотелът само изглежда лъскаво. Необходим му е сериозен ремонт, не само външно, но и като система на подръжка. Стаите не се почистват всеки ден, за банята и тоалетната да не говорим, чаршафи смениха само веднъж за 8 дни, кърпи - също. Собственикът лъже нагло при резервацията. Хотелът е на хубаво място - близо до южния плаж и до главната улица, но е доста под нивото на три звезди. Може би му трябва нов мениджър.Освен това пред него е направена детска площадка, която се пълни сдеця и става доста шумно - това за информация на тези, които търсят тишина.

ReniL

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Не ходете в хотел \"Чиплаков\" Китен
« Отговор #2 -: Септември 01, 2008, 01:17:53 am »
Днес се върнах от този хотел - бях с двете си деца. Цените са високи за такъв стандарт.