Автор Тема: Аптека Елди Балчик  (Прочетена 1223 пъти)

don

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Аптека Елди Балчик
« -: Август 20, 2008, 05:34:56 pm »
Почивах в Балчик и 6годишният ми син се разболя от стомашно-чревно разтройство.Посетихме Общинската болница и с рецептата от лекарският кабинет отидохме в Аптека Елви, която се намира на партера на болница.Понеже детето го болеше стомах го оставих да седне на външните стъпала на болницата и отидох за лекарствата.На 40 години съм и неведнъж съм посещавала аптеки в цялата страна, и никога не ми е било отказвано да прочета листовките от лекарствата.Изумена бях,че двете аптекарки в тази аптека отказаха да ми дадат да прочета упътванията защото това били лекарства.Обадиха се по телефона на лекарката, която ни беше прегледала за да и кажат че се съмнявам в нейното предписание щом искам да прочета листовките на лекарствата.Помолих ги да побързат защото детето стой навън болно и те ми се развикаха каква съм била аз, стана невероятен скандал.Просто не можех да повярвам, че това се случва в аптека, която трябва да ти окаже помощ и съдействие.

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
Аптека Елди Балчик
« Отговор #1 -: Август 20, 2008, 06:57:13 pm »
Листовките трябва да се четат. Но не трябва ли да се четат СЛЕД закупуване на лекарството? Аз примерно не бих искала (а и не бих приела) да ми продават лекарство в разпечатана опаковка.