Автор Тема: \"ХранКомерс\" продават кис.мляко \"Елена\" с изтекъл срок на годност  (Прочетена 1040 пъти)

Iasmina

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ето затова не пазарувам от тази верига магазини- все имат в изобилие стоки с изтекъл срок на годност или развалени от неправилното им съхранение. Моите наблюдения са от магазинът на бул. \"Стамболийски\" - точно на спирката на трамваи с ном.3, 8, 10- до пазара \"Димитър Петков\". Вчера случайно влезнах с малкия ми син да купим кисело мляко \"Елена\", защото не ми се ходеше с него до по-големите верига магазини около нас, само заради две млека. Дадоха ми киселото мляко с печат на датата отгоре в/у капачката - 24.09.2008 г. Обърнах внимание на продавачката и тя ми отговори, че вчера са им докарали млякото и че това била датата на производство на млякото. Аз й казах да не ме заблуждава, защото си купувам всеки ден мляко и това не е вярно за датата. Датата в/у капачката показва до кога е срокът на годност! Върна ми парите с неприятна физиономия. Питам аз, дали възрастните хора, които пазаруват най-вече от този магазин ще видят срокът на годност? Защо ни пробутват такава стока още, нима не се страхуват от санкции управителите и собствениците на тези магазини? Надявам се да се вземат мерки по този толкова чест проблем във веригата \"ХранКомерс\" ! Лично на мен продавачки преди време в същия магазин, на ухо са ме предупреждавали да не взимам продукти, които исках да купя. От тогава не пазарувам там, защото не всяка продавачка мога да разчитам да е благосклонна към мен и здравето на моето дете.

smarfi

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Така е по-лесно за тях, кой мисли за нас, потребителите. Човек като влезе в някой магазин трябва да оглежда продукта от всички страни и то изключително внимателно, защото някой от служителите на съответния магазин не си е свършил работата. Колко жалко за ... нас. И на мен веднъж в един магазин ми дадоха развалена \" Активия\". Беше хванала мухъл и с изтекъл срок на годност. Като отидох в магазина да им я върна и те веднага ми казаха да си я сменя с друга. Не ми се извиниха, само казаха, че не са я били видели. Лелеее, ами къде гледат тогава? За какво са сложени там? Явно и те не знаят. Така е по-лесно.....