Автор Тема: Натурален сок с екстра-муха  (Прочетена 684 пъти)

DARI_76

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Натурален сок с екстра-муха
« -: Декември 21, 2006, 11:53:52 am »
Миналата седмица седнахме с приятелят ми на кафе на открито - времето все още беше приятно.Когато сервитьорката ни донесе поръчката,забелязах че в моята чаша натурален сок се \"плицика\" полужива муха!!! Когато й направих забележка и пожелах да ми смени сока,тя само каза;\"Ами тя сигурно е паднала,докато носех поръчката\" и се врътна.Аз побеснях,бременна съм и вече доста ми личи ама това не я трогна,но това няма значение-и да не бях,пак нямаше да изпия сока.Когато после приятелят ми сле 10 мин.я извика и я попита ще ми донесе ли друг сок,тя смота нещо от рода \"ми тя мухата няма как да е влязла в кутията сок сама...\"А аз й отвръщам:Не ме интересува,аз не съм си поръчвала сок с екстра-муха.Тая само вдигна рамене и пак си тръгна.Еее,направо полудях.Добре че не се направи на луда да ми смени сока още в началото,щото щях да й се вържа,пък тя сигурно щеше само да махне мухата и пак да ми донесе същата чаша.Казах на приятелят ми да ставаме и че няма да платим.Той обаче,нали си е честен,си плати колата която пи.Нека да беше тръгнала да ме гони да си платя сока,щеше да види.Не знам в такъв случай какво се прави,още повече че се случи в кафе,където няма управител към когото да се обърнеш.За себе си знам-вече кракът ми няма да стъпи там.
« Последна редакция: Декември 21, 2006, 11:55:27 am от DARI_76 »

Асен Ненов

• Редовен потребител
  • Публикации: 129
    • Профил
« Отговор #1 -: Декември 21, 2006, 12:48:49 pm »
Проблемът при този тип съобщения е, че не дават информация за заведението. Важно за всички е да знаят къде се е случило това, за да не го посещават. Това е начина да се въздейства върху заведението - чрез икономически натиск.

DARI_76

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #2 -: Декември 21, 2006, 01:13:16 pm »
Кафето се казва Калината и е в Бургас.

vladi

• Новак
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
« Отговор #3 -: Февруари 21, 2007, 09:57:06 am »
Здравей,DARI_76,
Естествено,че тази сервитъорка не заслужава да и платите сметката си,че дори и бакшиш.На всичкото отгоре ти си бременна и следва да сие държи нормално,но..................аз не бих търпяла подобно отношение и бих си тръгнала без да платя пък да дойде при мен някой да претендира!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Защотот на всяка крачка всеки ни се прави на интересен а пък ние даваме пари за всичко това!