Автор Тема: Pazete se ot BGMREJA  (Прочетена 5411 пъти)

enna

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« -: Октомври 10, 2008, 02:29:27 pm »
Редовен абонат съм на интернет доставчика BG МРЕЖА, но по-некоректни доставчици не бях виждала досега. Предплащам си винаги за 3 месеца напред нета и абсолютно винаги нямам интернет поне по десет дни в месеца, което на пректика прави ползваемост на \"мрежата\" BG MREJA - 2 месеца, а за останалия 1 месец (за който съм платила предварително) дори не получавам извинение (да не говорим за каквито и да били компенсации от страна на фирмата). Измислят си какви ли не неща като повреди само и само да не пуснат колкото се може по-дълго време нета, и всеки път (дори проблемът в повечето случаи да не е в компютъра ми) държат на достъп до апартамента.
Последния път, преди две седмици версията им бе, че вероятно мрежовата ми карта се е повредила, но дори и след като си смених компютъра (купих си нов) не ми пуснаха интернета - отново с оправданието, че трябва да дойдат на място \"на проверка\". Иначе там обслужващият персонал редовно и стриктно \"следи\" кога изтича платения от теб срок за връзка и не ЗАБРАВЯ НИКОГА да те изключи още на следващия ден (дори и той да е само един).
Звучи абсурдно след като си плащаш една услуга, да не ти я предоставят и ти по никакъв начин да не можеш да се защитиш. Много мои приятели, ползвали този интернет доставчик също са крайно недоволни от обслужването им.
Пазете се от тях.

Емма

bjork

• Новак
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2008, 07:53:08 pm »
@enna - smeni dostavchika ;) Az sym probvala 3, sega sym na 4ti. No pri men beshe drugo... Opitaj s Optic com

GODD

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2008, 10:28:54 am »
Всичките са един дол дренки!

dj kosti gi

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2008, 08:36:49 pm »
ако има на всиакаде в кварталите оптични точки тоест шкафове интернета ще е много по добър,в бишите виетнамски опщежития интернета е ама много е скапан за съжаление BG MREJA...ОПРАВЕТЕ НЕТА

dj kosti gi

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2008, 08:41:56 pm »
ако има мрежа мегалан в красна полияна веднага ште се влуча кум МЕГАЛАН ТЕ СА No1

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2008, 09:35:02 pm »
Склонен съм и аз да направя реклама на Мегалан! Бързи, коректни (само увеличиха бюрократщината малко), почти винаги безкомпромисни... бях на тях и с голяма мъка се отказах от тях заради ред обстоятелства правещи много трудно прекарване на интернет посредством кабел.

dongastone

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #6 -: Ноември 26, 2008, 09:15:45 pm »
и аз вече съм \"бивш\" ползвател на интернета на БГМРЕЖА, по калпави интернет доставчици отдавна не бях виждал! на такса 15 лв. месечно нета им е бърз, но само ако го има, което е божа работа....  Изкорубих всички кабели които ми прекараха и се зарекох, където и да е - да изказвам огромното си недоволство от тях! А и би трябвало да ми пуснат още за месец-два интернет, защото аз тяхната таса я плащам два пъти: един път към тях, и втори път - към глобул - защото всеки ден да гоориш с тях по 2-3 минути, да те питат \"има ли кръстче на мониторчетата\" - не е евтино хич... Плюя на тях!

Шведа

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #7 -: Юни 12, 2009, 04:41:53 pm »
Много им е добър интернета на БГМрежа. Това че потребителите са мега зле е друга тема. И само леко да не се задавите като плюете!

kmm

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #8 -: Юли 08, 2009, 11:04:53 pm »
Шведа е от support-a на БГ Мрежа най-вероятно, a това нещо наречено БГ Мрежа е най-нещастния \'доставчик\', който съм чувал и ползвал! Предплатил съм за 1 година, от няколко дни нямам нет за пореден път и не мога да се свържа с support-a им! Тъй като те \'пари не връщат\' - утре мисля да пусна писмо до Комисията за Защита на Потребителите, пък да видим. Не може да си траем, докато не си търсим правата - няма да се оправим НИКОГА!

metoo

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #9 -: Юли 17, 2009, 03:00:44 am »
Още един недоволен глас от БГМРЕЖА. Всеки месец мин. 10 дни без интернет. Кабелите им висят по дърветата, когато прекъсне кабел го снаждат с изолирбанд - лично съм виждал на клиент кабела му да е снаждан UTP-FTP-UTP, от икономии. Пълни нещастници са. Десетки пъти съм звънял на съпорта и често вдигат слушалката и тряскат телефона, явно имат много работа. Пазете се от тях!
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 03:01:35 am от metoo »

milibos

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #10 -: Август 03, 2009, 03:50:37 pm »
Приобщавам се категорично към всички недоволни от бгмрежа.И аз съм потърпевша даже доста време ги изчаквах надявайки се да подобрат качеството на услугите си и отношението си към клиентите - но уви!Такива като тях трябва да бъдат изгонени от пазара...

mmendev

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #11 -: Януари 05, 2010, 03:51:22 pm »
Това е жалбата ми  до КЗП.Искрено се надявам да ги спрат вече тези.Пишете и вие.Само така ще се справим с тези които изкарват пари на наш гръб.

Здравейте,
Редовен абонат съм на интернет доставчика BG МРЕЖА, и най редовно си плащам услугата.Лошото е ,че аз си плащам пълната такса ,а получавам половин услуга.Постояно има проблеми с тяхната мрежа и нямам интеренет.Имал съм случаи когато съм нямал интернет и 20-25 дена.Но върхът на всичко беше след като се прибрах в София след новогодишните празници.В къщи установих ,че нямам интернет.Звънах на дежурните им телефони и от там ми казаха ,че от 18.12.2009 съм изключен защото не сам си платил.Отидох на 03.01.2009 г.до Дежурния им офис на ул.У.Гладстон 29 ет.1 ап.1 и си заплатих такса за 1 месец за което ми беше издадена надлежно квитанция за платена такса.Какво беше учудването ми, когато правейки справка в интернет разбрах,че ще имам интернет само до 15.01.2010г.Звънах отново на дежурните им телефони и от там ми обясниха ,че колкото и да ми е страно си плащам и ВРЕМЕТО ОТ 18.12.2009 ДО 03.01.2010. ИЛИ КОГАТО НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛ УСЛУГАТА ИМ и съм бил изключен от мрежата им.Това  вече нямам думи как да го нарека.Моля за вашето съдействие.Това вече е подигравка с потребителите на този интернет доставчик.Изпращам Ви и един линк където има мнения на много потребители на този доставчик и май нито едно добро;http://www.bnap.org/f/comments.php?DiscussionID=644&page=1#Item_0.
С пожелания за успешна Нова година

М.Мендев

bojko

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #12 -: Януари 29, 2010, 04:00:23 pm »
Отказах се от БГМрежа преди 3-4 години когато нямах интернет с месеци... Ако имате покритие от Онлайн Директ строго Ви ги препоръчвам!

avram

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 55
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #13 -: Януари 29, 2010, 08:30:41 pm »
М.Мендев, защо си мислиш че имаш права, а нямаш задължения?! Правата вървят заедно и са неразривно свързани със задълженията! За да си търсиш правата трябва да си си спазил задълженията.

malkia

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #14 -: Януари 30, 2010, 01:39:20 pm »
Rabotil sum pri tezi skapanqci dosta vreme.Znam im cqlata skapana mreja naizust.Tolkova sum se sramuval po klientite zaradi na4ina po koito prekarvahme kabel,no tova si be6e politika na firmata-grozno i gadno,no burzo!Zora be6e da se vzemat parite na klienta,a kak 6te bude pusnat,tova nqma6e zna4enie.Te sa nekorektni ne samo kum abonatite si,a i kum sobstveniq si personal.Eksploatirat mom4etata,durjat gi sled rabotno vreme nqkoi put daje i do 22.00 h,bavqt zaplatite i vinagi izmislqt pri4ini za razni globi samo i samo da ti platqt po-malko pari!Az ne znam tezi hora kak sa abonati na BGMreja,kak si pla6tat taksite?Az mojeh da polzvam net ot tqh bezplatno,no predpo4itam da si pla6tam,no da znam 4e 6te imam net!Tazi firma mai nqma da su6testvuva o6te dulgo!4uvam 4e abonatite sa im namaleli napolovina i o6te 6te namalqvat-s tova ka4estvo na uslugata i s tozi na4in na rabota,s vsiki tezi visq6ti kabeli kato prostori!Tova 6te e o6te malko i...........KRAI