Автор Тема: Pazete se ot BGMREJA  (Прочетена 5413 пъти)

malkia

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #15 -: Януари 30, 2010, 01:39:20 pm »
Rabotil sum pri tezi skapanqci dosta vreme.Znam im cqlata skapana mreja naizust.Tolkova sum se sramuval po klientite zaradi na4ina po koito prekarvahme kabel,no tova si be6e politika na firmata-grozno i gadno,no burzo!Zora be6e da se vzemat parite na klienta,a kak 6te bude pusnat,tova nqma6e zna4enie.Te sa nekorektni ne samo kum abonatite si,a i kum sobstveniq si personal.Eksploatirat mom4etata,durjat gi sled rabotno vreme nqkoi put daje i do 22.00 h,bavqt zaplatite i vinagi izmislqt pri4ini za razni globi samo i samo da ti platqt po-malko pari!Az ne znam tezi hora kak sa abonati na BGMreja,kak si pla6tat taksite?Az mojeh da polzvam net ot tqh bezplatno,no predpo4itam da si pla6tam,no da znam 4e 6te imam net!Tazi firma mai nqma da su6testvuva o6te dulgo!4uvam 4e abonatite sa im namaleli napolovina i o6te 6te namalqvat-s tova ka4estvo na uslugata i s tozi na4in na rabota,s vsiki tezi visq6ti kabeli kato prostori!Tova 6te e o6te malko i...........KRAI

brigita

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2010, 10:00:16 pm »
Аз също съм бивш абонат на въпросната БГ мрежа и съм много щастлива,че най-накрая се оттървах от тези некадърници.Както всичко останали споменаха интернет не съм имала по 10-тина дена в месеца като след това не ми го приспадаха от таксата,както многократно ми беше обещавано.Все имаха повреда даже и да завали навън едвам доловим дъждец.Трябваше да се молим всеки ден времето да е хубаво,за да не ни прекъсне интернетът.Беше истински кошмар.Преместих се на Мегалан и не съжалявам за това.Много по-добър интернет доставчик са,с бърз интернет и най-важното е,че независимо  от времето интернет има постоянно!

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2010, 10:30:41 am »
Няма как да няма като кабелите им са под земята, в духа на закона.

victim

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #18 -: Януари 25, 2011, 05:53:48 pm »
По принцип смятам, 4е най-голямото наказание на този свят е да се родиш българин. Но си мисля, че има и по-лошо - да се родиш българин и да си абонат на БГМРЕЖА. Забелязвате ли, че в коментарите почти няма реклама н други доставчици?! Вече минаха 2 години откакто успях да се махна от тях, но не съм отмъстен. А и както виждате, слд като след 2 години коментирам, щетите, които тези изчадия са ми нанесли не са малки. Тия "хора" са способни да ти съсипят живота. А единия от шефовете им - дебел, мазен и плешив, когато се оплачеш, казва, че за клиентите му няма нищо свято, защото е с детето си. Все едно храната за детето му не идва от изстрадалите будали, които му плащат. Повечето от тези будали също имат деца... Лошо за детето - то на него ще се   върне...А иначе, накратко - БГМрежа са двама млади, много зле изглеждащи комплексари, сложени за бушон на дърти комунисти. Е какъв интернет искаме от комунистите?!

Петър Попов

• Новак
  • *
    • Профил
Pazete se ot BGMREJA
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2012, 02:27:17 pm »
Изключително калпав интернет доставчик. Бях при тези чукундури 8 години, още от времето когато се казваха Фастбг и интернета им беше с ограничено количество мегабайти. От тогава до днес не съм си променял интернет доставчика, поради търпение и недостатъчно време да потърся друг. Чакал съм със седмици да ми пуснат интернета в периодите когато бяха с външна система за интернет и при всяка малка гръмотевица, интернета спираше за седмици. Чашата преля, когато през последната седмица интернета не беше достатъчен дори да зареди проста програма като Скайп, която изисква минимално количество интернет, а \"добрите\" хора от така нареченият \"инетернет доставчик\" само говореха, как са предали проблема на техниците и щял да бъде разрешен. Моят проблем (със загуба на пакети), беше казан още събота, след 6 дена, след около 30 телефонни обаждания, безкрайни скандали, отидох лично с молба за прекратяване на всякакви отношение с жалката им фирма. Поисках си таксата тъй като дефакто, НЕ СЪМ ПОЛЗВАЛ интернета за платеният месец, те отказаха да ми върнат парите. Но тъй като имам предостатъчен опит с измамни фирми в България, предлагащи мобилни, транспортни, телефонни или други услуги, задължително поисках маслен печат от скапаната им фирма на моята молба (лично изготвена от юрист), както и входящ номер на молбата с който да удостоверя че е била приета. Следващата стъпка е да пиша до комисията за защита на потребителите и да осъдя така наречената \"интернет фирма\", и да си потърся правата. За всички нови или настоящи абонати на така наречената \"фирма\" МАХАЙТЕ СЕ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО-БЪРЗО ОТ ТЯХ. Има МНОГО по-добри и евтини интернет доставчици от тях, не си тровете нервите като мене.