Автор Тема: какво да правя??????  (Прочетена 1966 пъти)

SDn

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
какво да правя??????
« -: Октомври 18, 2008, 06:18:36 pm »
Преди 2-3 години си купих компиутар от технополис....при самото закупуване компиутара на работеше....пратиха го в софия...от там ми го варнаха....с сменена RAM от 2 по 512 RAM ми го направиха 1 платка с 1GB RAM но за две години ме праштаха по сервизите и от там ми преинсталираха само линдолса...но това не оправя проглема....значи само са ми заменили рамта...без да я поправят....напраиха ме луд по сервизите....и ми земаха пари за преинсталиране.....всичките докоменти паза....и в краина сметка не е оправен?????какво да правя...каде да се оплача.....повече е седял по сервизите отколкото в нас...и не го оправиха......

SDn

• Новак
  • *
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2008, 06:22:59 pm »
какво да правя...

еlenaalex2

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2008, 11:37:10 am »
Като начало - прочети всичките 32 страници на този форум. Общо взето е плява, но на места има супер-изчерпателна информация за случаи като твоя. Засега имаш пълно съчувствие от мен - и успех !

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2008, 03:42:52 pm »
Братовчедите взеха комп от там и на първия месец влезе в бокса за 2 мес. Смениха захранването за ДВА МЕСЕЦА :D
Познат пак оттам го взе покрай Нова година. Не говорим кви изтърбушени мишка и клавиатура са му притурили, но от самото начало има проблем с харда. Стария ми комп за 7 г. накрая даде подобна грешка, а тоя на 1-вия месец :D

Все повече се убеждавам, че от познати и от големи фирми не трябва да се пазарува.

SDn

• Новак
  • *
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #4 -: Октомври 27, 2008, 02:25:53 pm »
и сега какво да правя....немога ли да повдигна обвинение...да ги садя...неискам да оставям теи работите.....

еlenaalex2

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #5 -: Октомври 28, 2008, 10:29:42 am »
Драги SDn,
ненапразно ти предложих първо да ПРОЧЕТЕШ всичките 32 страници на форума. Смятам, че с четене човек научава много нови и полезни неща, и освен това се научава да пише малко ПО-ГРАМОТНО.

Успех, ние сме с теб.

SDn

• Новак
  • *
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #6 -: Октомври 28, 2008, 02:37:06 pm »
съжалявам но не сам свикнал да пиша с тия копчета....razbira6 me nali?????мерси все пак....ще ги прочета страниците.....

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #7 -: Октомври 28, 2008, 03:51:05 pm »
Тъй като са изтекли двете години по закон, ако и гаранцията на компютъра е изтекла - няма какво да направите. Би трябвало да си потърсите правата в началото, когато възникне проблемът, или след неуспешна поправка, не след 2-3 години.

Georgi Ivanov

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #8 -: Декември 11, 2011, 05:32:22 pm »
Здравейте, бихте ли ми препоръчали фирма или магазин, от където да си купя добър компютър, без да ме лъжат и без да съжалявам после???

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
какво да правя??????
« Отговор #9 -: Декември 11, 2011, 06:56:08 pm »
Май по-добре САМО ОТ ПОЗНАТИ, за които знаеш, че поддържат някакво сервизно обслужване и при необходимост ще можеш да ходиш и да им бучиш, толкова колкото е необходимо. Има и една особеност, понякога познатите дават отстъпка, като за \"свой\" човек, но след това при проблем не си прегръщат задълженията (\"първо отстъпка, сега пък ремонт . . .\"). Аз си купих авторадио от кварталното магазинче, с 20 лв по-скъпо от Техномаркет, по горепосочените съображения.