Автор Тема: \"Парк хотелТроян\" е пълен въздух  (Прочетена 728 пъти)

alemi

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
\"Парк хотелТроян\" е пълен въздух
« -: Януари 05, 2007, 02:49:43 pm »
За жалост ни се наложи нощувка в 4*хотел \"Парк хотел Троян\" и бяхме много потресени от условията.Първо -този хотел посреща гости без наличието на документ за категоризация(към дата28.12.2006г.).Второ -строителните дейности не са приключили.Трето -таксата на т.нар. басейн на стойност 10лв.е абсурдна за гостите на хотела,при това за една безобразно мръсна и пълна със строителни отпадъци локва.Четвърто- хотелът не е добре отоплен,в санитарната част направо да умрете от студ.А обслужващия персонал и управителката са безобразно нагли и некоректни с гостите на хотела.

chico

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #1 -: Януари 12, 2007, 07:02:45 pm »
Това е най-смотаният хотел в който съм бил... Типичен пример как може да се вложат ОГРОМНИ средства в това да ремонтираш стара хижа и след това да направиш ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО за да осигуриш НАЙ-ЛОШОТО ОБСЛУЖАВАНЕ! Кухнята НЕ СТАВА ЗА НИЩО, единственото с което се справиха са бърканите яйца. Което наред с 2-3 умрели кренвирша най-долно качество представляваше и \"закуската\"! Без излишни калории все пак... На другата сутрин нещата бяха по-зле, шпек салам с кашкавал и.... \"ами това е\" (цитат). За 4 дни не почистиха и не оправиха стаята веднъж... дори не влязоха. На познати им се наложи да си поискат изрично ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ от рецепцията (впрочем много интересен разговор с изключително нелюбезния персонал)!
Всичко в \"Спа\" ценъра се заплаща допълнително, дори хавлията!!! Ако си се прецакал да влезеш във въпросното мазе с 3-4 шезлонга, откриваш, че всъщноист НЯМА къде да си оставиш дрехите дори...
Бяхме компания от 16-17 души за Нова година, а имахме чувтвото че се полагат СПЕЦИАЛНИ УСИЛИЯ ДА НЕ ПОВТОРИМ визитата и да си тръгнем разочаровани... И всичко това на неоправдано КОСМИЧЕСКИ цени, абсолютно неадекватни с предлаганите обслужване и удобства!
С две думи много хляб има да ядем докато се научим да си заработваме парите от туризъм! Такива псевдо-хотели само ще отблъснат евентуални клиенти, независимо колко звезди закачат отпред или колко пари са пръснали за осветление...

mery1

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2007, 09:47:35 am »
бяхме на фирмено парти в хотела - за един и същ ли хотел говорим ? Останахме изключително доволни от хотела, персонала и купона, който стана. Ще отидем отново през лятото като пуснат и външния басейн.

Александър Ненов

• Новак
  • *
  • Публикации: 38
    • Профил
« Отговор #3 -: Януари 15, 2007, 06:58:21 pm »
Не знам дали говорите за един и същи хотел, не знам дали това не е и постановка от конкуренти. За съжаление е трудно да се контролират такива неща дали са реални постове или са измислици на \"доброжелателна\" конкуренция.  Аз имам следното предложение към абсолютно всички - не само за хората които пътуват а и за другите потребители - СНИМАЙТЕ ВСИЧКО!!! Всеки вече има дигитален фотоапарат ако не отделен апарат то поне телефон с подобни на пръв поглед глупави екстри. Когато плюете хотел или дадени условия просто снимайте тези неща по начин който да покаже какво точно е било положението. Така и жалбите ви ще са подкрепени с доказателствен материал :)

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2007, 01:01:46 am »
Не мисля, че снимката има каквато и да е доказателствена стойност. При това не навсякъде е позволено да се снима.

chico

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #5 -: Януари 18, 2007, 07:24:39 pm »
К\'ва постановка бе хора... кой ше се занимава с вас, кво има да се доказва... Я ми кажете как да снимам отношението на персонала, клипче ли искате?? И къде да ви го публикувам, а?? По-интересно ми е защо ли mery1 е написала ТОЧНО СЪЩОТО и в един друг форум, (както и аз) ... Изглежда някой МНОГО държи да замаже положението, да няма нещо общо с хотела???
Дишайте спокойно, не съм от \"конкуренцията\", който е ходил веднъж знае, че няма конкуренция в лошото представяне. Повече няма кво да ви се обяснявам.
« Последна редакция: Януари 18, 2007, 07:25:53 pm от chico »

Александър Ненов

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: Януари 18, 2007, 11:26:02 pm »
Честно казано и аз не бих ходил в този хотел след като видях написаното. Знам че снимките нищо не доказват и отношението не може да се запише но имайте предвид че всяко подобно нещо може да ви помогне за жалбите. Аз не обичам да се оплаквам само на форуми и приятели. Когато ме изнерви някой (а това става средно 2 пъти седмично) проверявам дали имам основание да се жалва, на кой да се жалвам и пиша на съответната институция жалба. Разбира се раздувам и на приятели но това от типа безсмислени действия колко да предпазим близките си от проблем докато няма никакъв ефект върху нарушителя. Приложени качвам снимка която показва в НАП в София на улица 6-ти септември как складират компютрите си - в коридора на земята. Ако го разкажа само няма всеки да ми повярва и ще е трудно да си представи положението. Но ето колко по-лесно е с една снимка. Снимайте всичко – всяка снимка – пирон в ковчега на некоректния търговец (и КЗП които бездействат, не можех да не го спомена просто).
А так където нямате право да снимате – опитайте се въпреки забраната защото ако тази снимка или материал може да покаже извършване на престъпление или явно нарушение ще е достатъчно за да бъде съставен акт. Никои не говори за доказателство в съдебно дело – до такива много рядко се стига при потребителски проблеми.

Александър Ненов

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: Януари 18, 2007, 11:26:34 pm »
П.С. Това е техника, която ние сме платили с нашите данъци!!!