Автор Тема: ne lubeznite prodava4i v magazin Zora ot kv.HD.DIMITAR  (Прочетена 272 пъти)

ulia

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
ne lubeznite prodava4i v magazin Zora ot kv.HD.DIMITAR
« -: Декември 30, 2008, 05:15:21 pm »
NE pazaruvaite ot Zora v kv.HD.DIKITAR ili si imaite edno na um.Personala e adski ne lubezen i neotziv4iv.Na 30.12. otidoh da popitam za edna funkzia za fotoaparat koito mi biaha podarili dezata za KOLEDA tai kato v kutiata niamase knigka na balgarski prevod koiato spezialno hodih da im se molia da mi dadat,ta na drugia den si natisnah muzikata kam snimkite koiato se vklu4va avtomati4ni i tam nikoi ne blagovoli da pogledne aparata a da ne govorim za pomost.Kazaha 4e idvam vseki den ,a tova bese 2 pat zastoto parvia ne sam otisla po gelanie ako imah knigkata vatre,te ne bili informazia i de opraviam sama ili da otida v serviz.Az si mislia 4e 4ovek koito prodava tehnika samo kato vidi ureda mu stava iasno za kakvo ide re4,no tam prosto gi marzi da gledat a za ezika da ne govoria .Edin visok tamnokos mladeg mi govori na ti kato 4e toi e dal parite i mi se kara vmesto da odeli 5 min. i da se priklu4i.Kraino sam vazmutena,a i v kataloga koito e na SONY e dadeno 4e tazi marka fotoaparat SONY Cyber-shot w120/w110 varvi s komplekt kalaf i vrazka za vrata no takiva v kutiata niamase ,a kalafa mi go prodavat odelno za 19lv. iskam da proverite slu4aia ako e vazmogno

sonya

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
ne lubeznite prodava4i v magazin Zora ot kv.HD.DIMITAR
« Отговор #1 -: Януари 07, 2009, 01:46:27 pm »
Здравейте,
От сущия магазин закупих проточен бойлер на 03.12.09. Консултантът ми показа уреда след неколкократно подканяне, касиерката ми даде гаранционната карта с печат и подпис и ми обясни да си я допопълна, ако искам. Отношението и на двамата служители беше отвратително.