Автор Тема: BENETTON  (Прочетена 658 пъти)

danieli

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
BENETTON
« -: Януари 13, 2009, 11:53:20 am »
На 6.01.2009г от БЕНЕТТОН в София купих вълнена жилетка. Изпрах я по ВСИЧКИ ПРАВИЛА ЗА ПРАНЕ НА ВЪЛНЕНИ ТРИКОТАЖНИ ИЗДЕЛИЯ!!!!!! на ръка, в хладка вода, със специален перилен препарат без изстискване! Още при простирането , което по правило трябва да е в хоризонтално положение изделието, жилетката се изкриви! Всички шевове за завъртяха наляво! Това е дефект, които се появява при неправилно изкрояване.Отидох на 7ми в магазина и една СЪБЛЕЗЪБА касиерка (ама бенетонка) ме прати веднага подяволите! Отидох и на 8ми...., много мило момиче прие жилетката, записа ми тел.....а друго мило момиче ми се обади след 3-5 дни и ми сподели че....РЕКЛАМАЦИЯТА НЕ СЕ ПРИЕМА!
Какво следва да направя?! В магазина не оспорват че продукта е купен от друго място....а касова бележка....ЕСТЕСТВЕНО НЯМААААААА......
Тел на агенцията за защита на потребителие 070011122 дава заето.......цял ден......

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
BENETTON
« Отговор #1 -: Януари 13, 2009, 01:08:25 pm »
Подобен случай след изпиране плата се люпи, не можело да бъде, ще видели дали е възможно, прали подобно след тва, елате изберете друга дреха, нищо не ставаше и накрая върнаха парите.

Но без касова незнам как ще стане...успех !

me4o

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
BENETTON
« Отговор #2 -: Януари 14, 2009, 12:03:12 am »
as su6to zvaniah v sa6tita na potrebitelite no mi kasaha 4e ako niamam kasova belejka ne moga da imam pretencii