Автор Тема: мебели от м-н Лабиринт  (Прочетена 2078 пъти)

popins

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« -: Януари 23, 2009, 11:21:15 am »
Здравейте, преди 10 месеца си направих пълно обзавеждане на новия апартамент от мебелен м-ин Лабиринт. Освен , че нямах отстъпка за това, се оказа че почти всичко което си купих е с дефекти /или от не качествен материал.От 3-4 месеца правя опити да ползвам гаранциите които имам, но напразно..... Обещават ми , че ще изпратят служител да огледа мебелите, да направи протокол и евентуално да ги отремонтират или заменят, но никой до ден днешен не се е отзовал....., званя на тел. за рекламации-8100109 през 3 дни. Моля Ви кажете ми какъв е варианта да си търся правата? Притежавам всички документи дадени ми при закупуването им. Но се опасявам че след 2-3 месеца Гаранциятя ще изтече и ..... Помогнете ми, моля!

popins

• Новак
  • *
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #1 -: Януари 23, 2009, 11:23:28 am »
Не си купувайте нищо от тези измамници.......Колкото е по лъскав магазина от който пазарувате, толкова по големи боклуци има шанс да си купите. /Визирам м-н Лабиринт/

еlenaalex2

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #2 -: Януари 23, 2009, 03:38:56 pm »
Оплачете се при този, който Ви е взел парите (търговеца) и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО искайте да ви впишат в Регистъра за рекламации, длъжни са по Закона за Защита на Потребителя да имат такъв. Ако срещу вписването получите насреща входящ номер с дата, подпис и печат - това е идеалният вариант. При оплаквания до всички институции трябва да има нещо с дата, черно на бяло. Ако няма - съобщавайте винаги датата на вписване в регистъра за рекламации.

Като рекламация впишете нещо, което е истина и не подлежи на оспорване. Няма смисъл от квалификации като \"некачествено\" (търговецът ще каже, че е качествено), \"уредът не работи добре\" (търговецът ще каже - добре работи) и т.н.

Оттам насетне - късмет, но описаното дотук е първото нещо, което трябва да се извърши.

marisa

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #3 -: Януари 23, 2009, 06:36:46 pm »
Отидете лично и потърсете управител, така само ще ви прехвърлят по телефона.Знам от личен опит повярвайте ми....притеснявайте ги докато не ви обърнат внимание...знам за хора който имат рекламации и чакат с месеци.02 8 100 100

marisa

• Новак
  • *
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #4 -: Януари 23, 2009, 06:37:18 pm »
Това е техен телефон ...

marisa

• Новак
  • *
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #5 -: Януари 23, 2009, 06:40:26 pm »
Име                                Позиция                       Email            Телефон        Факс
Веселка Тодорова     Търговски мениджър     103@labirint.bg     8 100 103     8 100 102
Динко Николов    Мениджър продажби              104@labirint.bg     8 100 155    8 100 102
Светлана Миткова    Мениджър продажби    104@labirint.bg    8 100 155    8 100 102

marisa

• Новак
  • *
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #6 -: Януари 23, 2009, 06:41:40 pm »
Това са управителите... потърси ги на място

vivian

• Новак
  • *
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #7 -: Декември 21, 2009, 11:17:59 am »
na 19 12 2009 ot mebelen magazin labirint kupih divan s 2 vazglavnici za 545lv. kogato mi dokaraha divana dvete vazglavnici lipsvaha na moja vapros koga ste si gi polu4a mi be otgovoreno 4a za da si gi vzema iskat ot men oste 72lv. pri polozenie 4e v pora4kata e opisano kakvo kupuvam kazete tova ako ne e reket koi moze da objasni na tezi hora ot labirint kak se raboti i kak se pe4eljat klienti vav vreme na kriza.

sofwhat

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #8 -: Януари 30, 2010, 01:28:29 am »
И с мен се подиграха в Лабиринт. Преди време купих от там диван. Платих превоза и ми го докараха след 2 дни. И какво да видя - целият в стърготини. Когато го почиствах, се порязах на стърчащ пирон! Думите на сина ми бяха: \"Как можа да дадеш толкова пари за тоя боклук? С подръчни средства щях да направя по-добър.\" Не предприех никакви действия, защото си представих напразно загубеното време. Но повече в този магазин кракът ми няма да стъпи!

valkata^^^

• Новак
  • *
    • Профил
мебели от м-н Лабиринт
« Отговор #9 -: Юни 07, 2010, 11:11:52 am »
popins, какви са ти точно мебелите от Лабиринт?