Автор Тема: хлебарка в хляба  (Прочетена 1588 пъти)

vshahanov

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
хлебарка в хляба
« -: Февруари 21, 2007, 10:12:26 am »
Не купувайте хляб от фирма ЛИД КОМЕРС ООД. Купих си СТАРОБЪЛГАРСКИ ХЛЯБ от тази фирма. Когато започнах да го режа видях, че в кората му имаше хлебарка.

vladi

• Новак
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
хлебарка в хляба
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2007, 11:50:49 am »
Здравей,vshahalov,
Благодаря за предупреждението,аз за пореден път казвам,че нямам думи!!!!!!!!!!!!!!!!!Просто вече не заем какво да ядем.Ти пак си имал късмет да я видиш навреме,защото погнусата би била голяма.Те заслужават да им се отиде на крака с хляба и да им се покаже каква предлагат,кой знае през какво минава хлебецът докато излезе от фурната.............наистина ние нищо не знаем за това.
« Последна редакция: Февруари 21, 2007, 11:51:26 am от vladi »

meeri

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
хлебарка в хляба
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2007, 01:56:30 pm »
\"Те заслужават да им се отиде на крака с хляба и да им се покаже каква предлагат,кой знае през какво минава хлебецът докато излезе от фурната.............наистина ние нищо не знаем за това. \"Наистина е неприятно , но на всеки производител се е случвало да има гаф .Хигиената по време на производство на храни е доста висока,такива са европейските и българските нормативни изисквания,но при тези вредители какъвто и начин на борба с тях да им приложиш се оказва винаги неефикасен.Знайте само едно, никой производител няма интерес да си замърси продукта по някакъв начин а същото се отнася и за работниците, защото санкциите от страна на работодателя никак няма да са малки.Имайте повече доверие в производителите особенно ако имат внедрени и сертифицирани системи за управление на качеството и безопасността на храните.

МайсторЦветко

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
хлебарка в хляба
« Отговор #3 -: Юни 20, 2008, 10:41:04 pm »
Моля до всички, не КУПУВАЙТЕ храни особенно за деца от ЕТ \"КУЛЧО КУЛЧЕВ\" гр. Нови пазар. Детските храни са с изтекъл срок на годност от преди 4-5 мес, и с залепен друг етикет отгоре, и още мно0го други стоки са така.

МайсторЦветко

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
хлебарка в хляба
« Отговор #4 -: Юни 20, 2008, 10:41:20 pm »
Моля до всички, не КУПУВАЙТЕ храни особенно за деца от ЕТ \"КУЛЧО КУЛЧЕВ\" гр. Нови пазар. Детските храни са с изтекъл срок на годност от преди 4-5 мес, и с залепен друг етикет отгоре, и още мно0го други стоки са така.

Kralicata

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
хлебарка в хляба
« Отговор #5 -: Април 02, 2009, 12:40:36 pm »
Ех...на къде отива света...аз съм възрастна жена на 58 годни скоро прая 59...и не съм виждала толкова несериозно общество...гледам и не вярвам на ушите си..безсрамници от завист ли го правите..небило хлебарки то и какво не било..живейте си живота..къпете се...яжте..ама спестявайте от тока и от водата а не се тревожете за хлебарките...те са навсякаде дори и в къщата на Бай Брадар..питайте Милко Калайджиев

еlenaalex2

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
хлебарка в хляба
« Отговор #6 -: Април 02, 2009, 12:54:11 pm »
Отварям вчера макароните, а вътре: макаронаджийка. Ще кажете че е логично, не знам, чудя се. (Италианката не беше за изхвърляне - по прашки !!)

И честит на всички 01.04.