Автор Тема: ХостингМотор.ком - одисея  (Прочетена 626 пъти)

Александър Ненов

• Новак
  • *
  • Публикации: 38
    • Профил
ХостингМотор.ком - одисея
« -: Септември 25, 2006, 12:00:23 am »
Комуникацията с тях е под всякаква критика. На писмата не отговарят. Особено когато клиента е недоволен. Същите ми поискаха за една година 3 пъти пари за регистрация/подновяване на домейн. За непросветените домейните се заплащат за минимум една година, домейна ми изтича чак 2007-ма но това не им попречи те да искат пари да го подновят още през 2006-та. Пък другата година пак ще ми искат 2-3 пъти. Колегите обаче имат проблем със софтуера и на около 3 месеца получавам фактура за плащанена домейн. По-страшното е че след 2 седмици изпращане на писма и разговори по телефона, заплахи със съд те така и не ми дадоха достъп до собствения ми домейн. Тоест аз съм длъжен да използвам пак тяхната фирма, когато домейна един ден изтече. Представяте ли си как вашият автомобилен сервиз ви заключи колата в сервиза и никои не може да се разпорежда с нея освен той самия? И разбира се ви иска такси регулярно. За съжаление много хора са се минали с тази фирма. Бих искал един ден да ми дойде, като клиент КЗП и да им закупя домейн точно от там хихихи :)