Автор Тема: хановете.бг измамна пирамида  (Прочетена 2459 пъти)

lichkana

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
хановете.бг измамна пирамида
« -: Март 01, 2009, 12:13:00 pm »
значи  играя  в нея  2 сезона  и  2 пъти ме гонят  пускаме sms и после  ме гонят както и много други играчи  ,гонят без да предопредят   това е незаконно  просто  една игра  но  2.40 на sms  20000  човека  как е  , моля да  проверите  дали  си плащат данаците   .За мен тази игра е незаконна   и  една голяма пирамида

djeko

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #1 -: Март 13, 2009, 08:01:32 pm »
Значи напълно съм съгласен със казаното от потребител lichkana
Тази игра е пирамида с която те изкарват пари,и не полагат никакви грижи ,към сайта си!Много пъти не можеш да влезнеш,бавят връзката и когато видят че спираш да им пращаш смс,както аз направих просто ти отнемат правата там въпреки че си бил лоялен ,и спазващ правата на играта!!
Вярно че не е задължителна но все пак когато плащаш за нещо трябва да го получаваш!!!!
Моля наистина да проверите този web сайт!

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 13, 2009, 08:43:31 pm »
Ако искате някой да направи проверка - пуснете жалба. Никой от посетителите в сайта няма правата да прави подобни проверки. А и е изключителна наглост да не правите нищо и да прехвърляте топката на някой друг, който да ви защити правата.

djeko

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #3 -: Март 14, 2009, 06:35:06 pm »
Ами добре и къде да я пусна тази жалба?

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
« Отговор #4 -: Март 15, 2009, 07:46:06 pm »
Изпратете жалбата (може и онлайн) до КЗП. Непременно отбележете, че във въпросния сайт няма никакви координати за връзка, само онлайн форма, което, според мен е грубо нарушение на правата на всеки потребител-асз играя онлайн игра, я която има не само телефон и адрес на фирмата, която я поддъжа, но и данъчния номер. Условията за ползване също липсват, може би са на разположение, ако се регистрирам, но какво ако искам да ги прочета преди да им дам личните данни??? Не забравяйте, че при регистриране и заплащане, вие сключвате договор за услуга, която явно не ви е била предоставена.

red_gendo

• Новак
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2010, 02:07:18 pm »
Аз пък мисля, че хората са си прави. Ти elenaaleks от къде знаеш, че не са пуснали жалба хората? Само да ти кажа, че в България е по вероятно да те осъдят за клевета от колкото да се признае вина за фирма кото извърва тази дейност поне от 5-6 години, до колкото аз знам. А тук във форума , хората правят имено това- предупреждават осаналите да него правят. Дават гласност, и когато се съберат много таква нения, ефекта, щее по-голям. Колективен иск на който ще се обърне по-голямо внимание, ще има по-голяма публичност, повече хора няма как да се подкупят да си изтеглят иска. Това е, защо да себоримсам, ние сме по-силни заедно. Ето и аз съм съгласен - колективен иск. Вече сме 3-ма, и аз смятам,че са такива. Това са съдебни разноки разделеи а 3, а ефекта е е добр за всички. elenaaleks ти се замисли преди да обвиняваш, някого, заото и самя/та виж какви мнения имш във форума- анкети някви дето са копирни от някъде си, и търсещи михаля.

jeko stoyanov

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #6 -: Януари 24, 2012, 12:34:14 pm »
Създателите на играта, протежетата им и любовниците им, открай време се месят в самия игрови процес , което е абсолютно забранено. Една щателна проверка би го доказала! Играта е безплатна само на думи, а последната 4 версия е създадена изключително с комерсиална цел. За да играеш, ти трябват жълтици а 100 жълтици струват 2,40 лв . Има играчи , които изразходват по над 5000-10 000 жълтици на рунд , а това вече са сериозни суми и ако някой се заеме сериозно да пусне жалба до икономическа полиция или до някоя служба за защита на потребителите, ще съм благодарен. Аз се отказах да играя, след като администраторите за пореден път саботираха акаунта ми, защото винаги съм в челните позиций без да си купувам жълтици и изглежда съм им неудобен. Имам и перманентен бан във форума на играта. Моля някой сериозен човек да се заеме, безкрайно много са пострадалите от екипа на ХАНОВЕТЕ, просто е време този фарс да спре!