Автор Тема: СОФИЯ ГЕСТ ХАУЗ-измама!  (Прочетена 405 пъти)

niti77

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
СОФИЯ ГЕСТ ХАУЗ-измама!
« -: Март 15, 2009, 06:18:18 pm »
На 25.02.2009г. направихме резервация в хостел в София, нарича се Sofia Guesthouse, който се намира на бул.”Патриарх Евтимий”№ 27, тел.:02/981 36 56. Цената за двойна стая е 30 евро, ако се предплати. Тъй като сме с малко дете изрично исках да сме в стая със самостоятелен санитарен възел. Съответно за допълнителното легло ни взеха още 6 евро. Плащането стана на място на 25.02.09г. от сестра ми, за две нощувки, пълния размер на сумата, а именно 147 лв. Резервацията ни беше за 28.02.09г. и 01.03.09г. Но отивайки там се оказа, че условията не са каквито изглеждат на сайта на хостела.В обекта нямаше управител, с който да се разговаря, само някакви младежи, които мънкаха, тъй като аз заявих, че няма да останем там в условия на ремонт и в ужасно малка стая натъпкана с три легла, за която платихме две нощувки на цената на хотелска стая! Но след разговор с управителя по телефона младежът ми заяви, че политика на фирмата е да не се връщат пари. Предложих им да си задържат неустойка от платената сума, както е нормалната практика навсякъде, но не получих полужителен отговор.Мисля, че такива своеволия трябва да бъдат прекратени!

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
СОФИЯ ГЕСТ ХАУЗ-измама!
« Отговор #1 -: Март 15, 2009, 07:39:28 pm »
За такива своеволия се подава жалба до КЗП с копие до хотела. Така се прекратяват тези своеволия