Автор Тема: СПРАВОЧНИК НА Е - НОМЕРАТА  (Прочетена 2368 пъти)

PIPTODO

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
СПРАВОЧНИК НА Е - НОМЕРАТА
« -: Март 17, 2009, 11:39:09 am »
МОЖЕ ЛИ НЯКОЙ ДА МИ КАЖЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ ИЗТЕГЛЯ ТОЗИ СПРАВОЧНИК НА Е - НОМЕРАТА, КОЙТО ТОЛКОВА МНОГО РЕКЛАМИРАХА В МЕДИИТЕ

julian_panov

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #1 -: Март 17, 2009, 01:00:23 pm »

alexg

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 17, 2009, 03:32:53 pm »
Хубава идея да направите подобен справочник, не че е много пълен де, но не Ви ли дойде наум, че повечето хора биха си го разпечатали на лазерен принтер, където разликата между ЗЕЛЕНА и ЧЕРВЕНА точка, указващи кой продукт е вреден и кой не, е НУЛЕВА?!!?

ko10c

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: Март 17, 2009, 03:41:29 pm »
Поздравления! Само по Интернет ли се разпространява? Би трябвало повече хора да имат достъп до него.

666

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: Март 18, 2009, 02:32:21 pm »
Аз също не намерих СПРАВОЧНИКА С Е-НОМЕРАТА.

caravaggio

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: Март 19, 2009, 09:18:10 am »
Има го на много места, стига човек да знае как да търси. Най-пълният списък на български, който съм намирала е на адрес:

http://www.analytica-bg.com/a_shop/index.php?targ=useful/e.html

carlyangel

• Новак
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
« Отговор #6 -: Април 21, 2009, 10:51:49 pm »
Оле така ме грабнахте с тази тема,че веднага извадих всички продукти от хладилника и банята на компютъра си и започнах едно по едно да проверявам Е-тата,които е описано,че съдържат.И познайте!!!В повечето има Е-та,за които бе написано-ИЗБЯГВАЙТЕ ДА ИЗПОЛЗВАТЕ!!!Канцерогенни и незнам си още какви..един пример-Салам \"Clever\"-хамбургски 330 гр. произведен от КФМ за Билла България!!!Пише.че е канцерогенен консервантът,който е в него...абе ужас хвана ме страх и другите работи да проверявам подробно...

kaufer

• Редовен потребител
  • Публикации: 161
    • Профил
« Отговор #7 -: Април 22, 2009, 03:22:40 pm »
Джобният справочник на Е-  номерата влагани в хранителните продукти е ново издание на БНАП, което се разпространява безплатно  и  на хартиен носител, до изчерпване на количествата. Членовете на БНАП получават с десетте броя на списание \"Потребител\"   и всички издания на БНАП. Който иска може да посети офиса на БНАП в София, ул.\" 11 август\" № 10\" и да  си вземе от справочника. Не е нужно да е член. По пощата пращаме само за членове
« Последна редакция: Април 24, 2009, 04:03:27 pm от kaufer »

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #8 -: Април 22, 2009, 07:11:27 pm »
Струва ми се в офиса ви рядко има човек?
« Последна редакция: Април 22, 2009, 07:11:46 pm от pharaon »