Автор Тема: Внимавайте! Над 60 % от бебешката козметика на пазара е токсична  (Прочетена 4134 пъти)

julian_panov

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Това е заглавие в българската преса. Пуснаха бомбата и нищо не казаха! Кои са тези продукти, защо се премълчават? Искам да знам! Всички родители искат да знаят! Никой не иска да си трови децата! Дайте информация и публичност на вредителите!

ko10c

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Проверих всяка една съставка от козметиката на сина ми. Въпросът е кое е означено и кое не. Щом е направено такова изследване трябва потребителите да се информират. Не стига, че се тровим с храни и четем Е-та, а сега да не смеем да изкъпем и децата си.

mar

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Така е и с тестовете на хранителните продукти. Правят изследвания и нищо не съобщават на потребителите. Или чакат за ги подкупят, за да представят добри резултати на хората. А с тези сравнителни тестове на сирена, млека и т.н. - какво ми съобщават за това колко вода съдържат и др. подобни не толкова важни неща, които не вредят на здравето. НЕКА съобщат за вредните съставки, които се съдържат в хранителните продукти! ТЕзи, които вредят на здравето! А не да приказват само празни приказки! Не ги е срам! Всички са една стока. Никой не мисли за здравето на хората. Само гледат да правят големите пари и да тровят народа!

stefi36

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ima informacia na tozi sait, http://safecosmetics.org/article.php?id=426,za produktite koito sa tesvani! Dano sam pomognala i az sam maika!

vilata

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Апелирам към всички родители!!!
Проверавайте срока на годност на детските лакомства на щандовете на Моловете. От  МОЛ Пловдив на 22.03.2009г. купихме лакомства, които се окозаха със срок на годност 2004г.- Haribo hotdog. Описанието на съдържанието е само на турски. Фирмата, която продава е  Sugarland  тел.0889989258;0889564340;0885807233 взел съм ги от рекламните им опаковки!