Автор Тема: \"Вени тур 7\"ООД-пазете се измамници!  (Прочетена 609 пъти)

krosi65

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Юли месец миналата 2008 година се записахме за почивка в Кушадасъ при \"Вени тур 7\"ООД град София с управител Венета Груйчева.Групата ни се състоеше от 33 души.Подписах договор с агенцията на място в офиса им ,подпечатан с мокър печат.В определения срок преведох капаро на фирмената сметка на \"Вени тур\",а по-късно и останалата сума.Общо 12 000 лева.На 2 септември като гръмнаха медиите за измамата й и за нашите сънародници спящи по градинките в Кушадасъ,много се притеснихме.Започнах да я търся по телефона.Когато се свързах с нея тя ме увери ,че случилото се е недоразумение и при нас всичко ще е наред.На 15 септември се обадих в хотела в Турция и оттам казаха ,че сме имали резервация,но тя не е платена и е анулирана.След разговор пак с Венета тя вече си призна ,че не е платила и няма да пътуваме ,но и парите не може да ни върне.Някои от нас си платиха отново на друга агенция и на 19 септември благополучно отидохме на почивка.Не мога да Ви опиша колко измамени хора от \"Вени тур\" срещнахме.
Имам договор от нейна страна и бордера с които съм превела сумите в банковата сметка на фирма „Вени тур 7” ООД
Подадохме жалба за измама в 1 РПУ София,заведохме дело,поддържам връзка с някои от измамените групи и си обменяме информация кой какво прави по въпроса,но нищо….
Тази жена- нямам думи какво заслужава.........................

Поздрави:Росица Кралева
гр.Трявна

krosi65@abv.bg
0898606025