Автор Тема: модна къща \"Аз и ти\"  (Прочетена 962 пъти)

brokensmoon

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
модна къща \"Аз и ти\"
« -: Май 19, 2009, 04:51:13 pm »
Здравейте,моят проблем е следният.Аз съм абитюрент и си закупих костюм от \"новата колекция\" на гореспоменатият магазин,НО какво става.Купувам си аз костюмът в цвят екрю и си излизам от магазина,прибирам се и почвам да го обличам отново ,естествено еуфория, и какво се оказва ,че има огрмоно петно на което си личи и наи вече очертанията му.Закарвам го на следващия ден на химическо с надеждата че  ще се оправи и всичко ще е наред,но УВИ взимам го днеска петното все още си седи със същите размери и само от вътрешната страна е избиляло съвсем малко.Бях бесен,отиваме с майка ми в \"модна къща Аз и ти\" и продавачките почват да ми говорят и да ме ОБВИНЯВАТ че съм трябвало да го закарам в същия ден след като съм видял проблема.Оставих майка да се оправя с проблема тъй като аз не знаех какво щях да кажа и после да съжалявам.И стигнахме до решението те да са го напръскали с \"един \"препарат който отстранявал такива петна.Наистина доста се съмнявам че ще се оправи ,и въпросът ми е ако не се оправи - какво да правя?
Мисля че тук е и момента да спомена и за една съученичка която също си купи рокля от там и представете си ,връшаха я около 4-5 пъти за преправка,защото видите ли шивачката им била туркиня и ги било срам самата шивачка да дойде да си вземе нужните размери и затова са идвали 2-3 съвсем различни момичета които хал хабер си нямали от взимане на размери.И така ,хора сами си правете изводите.

elenaaleks

• Старши потребител
  • Публикации: 385
    • Профил
модна къща \"Аз и ти\"
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 05:47:40 pm »
Не е правилно да го носите на химическо чистене и после да предявявате рекламация, че бил с петно. Нормално е да не ви приемат рекламацията.

brokensmoon

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
модна къща \"Аз и ти\"
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 11:10:13 pm »
Добре,разбрах вашето мнение искам и друго.Тъй като не съм много съгласен,защото проблема при мен е ,че съм много слаб и това беше единственият костюм от това което търсих и какво щеше да стане ако го бях върнал проблема ми нямаше да се оправи затова го приех като едно петно което ще се махне.