Автор Тема: Kaleia - безобразие!  (Прочетена 1346 пъти)

kamia

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Kaleia - безобразие!
« -: Май 25, 2009, 03:49:55 pm »
Здравейте!
Пиша тук в изблик на гняв... ето и случаят: Става дума за фирма \"Калея\" по маршрут Дряново - София; Брат ми купи 3 билета (за него и двама приятели), но в същия ден си изгуби портмонето, където освен лични документи и кредитни карти бяха и билетите. Когато отидохме на автогарата, ни казаха, че трябва да се купят наново билети, тъй като \"такова е нареждането\". Та за какво се правят тия дубликати, където на всичко отгоре пише и името на клиента?! Само за фирмен отчет ли? И забележете, че билетите, купени втория път, отговарят на местата от първоначално закупените билети... т.е. платиха за едно място двойна цена. Търсих някъде да видя въпросното \"нареждане\" черно на бяло, или поне нещо, свързано със загуба на билети, но не открих каквото и да е. Знам, че той има вина, че не е съхранил билетите, но искам да знам какво се прави при тази ситуация, отказвам да приема обаче, че трябва да се платят същите места наново... това е абсурдно. Надявам се някой да изкаже мнение, за което ще съм благодарна.

carlyangel

• Новак
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
Kaleia - безобразие!
« Отговор #1 -: Май 26, 2009, 09:50:31 am »
Ами да не сте ги губили,какво ви е виновна фирмата.Какви дубликати?Мисля,че вината е изцяло ваша и не трябва да имате претенции към фирмата!

kamia

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Kaleia - безобразие!
« Отговор #2 -: Май 29, 2009, 10:20:12 pm »
Аз казах, че имаме вина, изобщо не го отричам... но може ли да се продават едни и същи места два пъти?!

stefita

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Kaleia - безобразие!
« Отговор #3 -: Август 07, 2010, 11:27:45 pm »
az sa6to moga da se opla4a ot avtobusni prevozi KALEIA dnes patuvah ot nesebar za stara zagora s avtobus na firmata.parvo avtobusa mi zaksnq,vtoro 6ofiora be6e otvratitelno nevazpitan,treto stuardesata sa6to.spira v nova zagora za 30 min po4ivka koqto prodalji zaradi mrasni vmirisani cigani s mnogo iziskvaniq.i ne naposledno mqsto ni stovari kato \"\"kartofi v 34 gradysova jega na sredata  na stara zagora kadeto dori nqma6e blizka avtobusna spirka nito ne6to koeto da ni pomogne da se priberem vka6ti a stuardesata ni izgoni kato natrapnici.i dori prez celia 5 4asov pat ne ni e prdlojila ni6to za piene.vazmutena sam!!!

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
Kaleia - безобразие!
« Отговор #4 -: Август 09, 2010, 08:53:11 am »
Спрете да ползвате услугите на тази фирма. Ако нямате алтернатива, то тогава нямате избор, нали!