Автор Тема: VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто  (Прочетена 1395 пъти)

Ивайло

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Искренно съм възмутен от отношението и лъжите с които се сблъсках в въпросния сервиз! Колата ми е 10ден вече там и не се знае кога ще излезе от ремонт. След приема на автомобила и обявения срок от седмица получих уверенията на служителя в каросерийни ремонти че ще ми се обади когато колата е готова. След изтичането на срока такова обаждане не получих. Обадих се на служителя и го попитах какво става. Той каза ,че има забавяне и колата ще бъде готова след няколко дни. Изчаках учтиво и този срок и отново се обадих. Колата ви е за смяна на маслото  както сте поръчали - отвърна той , И кога ще е готова - попита жена ми, Днес - бе отговорът. Отидох въпросния ден след обяд в сервиза с намерението да си получа колата!!! Оказа се ,че още не е започнато боядисване!!! Говорих с отговорния за сервиза с цел виновните да бъдат наказани и някой да поеме отговорност! Ще бъда ли обещетен за пропуснатите ползи и вреди които ми бяха нанесени???  Обещавам да споделя какво е станало и как ще протекът нещата оттук нататък. Дали виновните ще бъдат наказани и аз обещетен?...

Ивайло

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
VW - Фолксваген сервиз в Сакар Ауто
« Отговор #1 -: Юни 16, 2009, 11:51:31 am »
Ужас... Най после си получих автомобила. Мръсен прашен от бояджиите и с отпечатъци от ръце и кит навсякъде/тапицерията е оранжева/. За извинение и дума не може да става камоли за обезщетение за закъснението и мръсотията. Никой в сервиза не поема отговорност за нищо...
Шефа си мие ръцете с персонала ама отговорност - никаква!!! Няма извинение ,няма обезщетение, няма отношение - все едно Алианц не си плащат а и аз не плащам на тях. Написах възражение пък да видим какво ще стане... Шефа на сервиза ми се смее , всички ми се смеят че искам да си спазват договорите... изобщо... този сервиз е \"Европейски\" представител на марката  VW - Фолксваген.

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
« Отговор #2 -: Юни 16, 2009, 05:22:31 pm »
Освен да пишеш до Фолксваген - и тук, и в Германия. Пък да видим кой ще се смее последен.

nadyaat

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #3 -: Август 15, 2009, 09:22:35 am »
има ли развитие по този случай? Аз съм в подобна ситуция - 3 седмици и още не са приключили смяна на врата в София Ауто - сервиза на Опел. Обмислям дали да не пусна жалба и към кого?