Автор Тема: Tendenz - vnimanie falshivi oboznachenia za kozha  (Прочетена 2671 пъти)

ametist

• Гост
Tendenz - vnimanie falshivi oboznachenia za kozha
« -: Юли 17, 2009, 07:02:53 pm »
Крайно съм недоволна от факта, че бях подведена и измамена от етикетите на обувки, за които се твърди, че са от естествена кожа отвън и отвътре и чиято цена след намалението е 59,99лв ( 79,99лв. обявена първоначална цена ), а в същност се оказаха изцяло от изкуствена кожа, тъй като след 30 мин. ходене при 24 градуса температура краката ми буквално плувнаха в пот. След направена рекламация, при която продавачките се държаха грубо и арогантно ми бе предложено да си избера други, без да ми се връщат парите. Смятам, че и новите обувки са също от изкуствена кожа, въпреки високата цена и етикета, който ме уверява, че са изцяло от естествени материали освен ходилото. Като ответна мярка, ще приканя всички мои близки и приятели да не купуват никакви стоки от магазините TENDENZ, за да се научат нашите търговци, че ние не сме стадо празноглави потребители и не могат да ни лъжат до безкрай.

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2009, 03:19:55 pm »
Освен да сте си искали направо парите.

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #2 -: Юли 31, 2009, 03:54:05 pm »
Усещането за \"плувнаха в пот\" може да се дължи на чорапи, по определен начин обработена естествена кожа, някакав препарат преди да се ползват за съхранение и т.н. Докажете някак си, че това не е естествена кожа и тогава пускайте тук, мисля на всички ни е омръзнало хора да се изказват негативно без да дадат доказателство за това...

lora33

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #3 -: Август 19, 2009, 11:31:54 am »
зачетох коментара на ametist, аз сащо смятам че "потенето на краката" до голяма степен звизи от чорапа и от още доста неща, това по никаъв начин не доказва че материала не е такъв за какъвто го представят. Фирмите не си позволяват да лъжат за материала, защото непрекъснато се правят проверки, а това е доста грубо нарушение.
Аз лично сам доволна от Тенденз, купувам си редовно от тях и до сега не сам имала оплаквания, особено пък за материала.
А моделите ги намирам за доста добри...

corela

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #4 -: Октомври 30, 2009, 06:01:10 pm »
На мнение сам ,че по големите фирми или представителите на такива едва ли имат за цел да лъжат или да саздават каквито и да било неудобства на потребителя.Ако потребителя от своя страна не се даржи невъзпитано и нахално не смятам,че ще му баде отказано каквото и да било садеиствие

реалист

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #5 -: Ноември 30, 2009, 08:18:01 pm »
не смятам че големите фирми си позволяват да лъжат за това дали са естествени или изкуствени кожите. аз поне не съм срещала несъответствие за кожите . но обърнах внимание на етикети на който пише еко кожа е това не е естествена а искуствена кожа .има хора не знаят какво значи .
а и по цената мога да се ориентирам най вече за 60 или  70 лева няма ботуш до коляното от естествена кожа .

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
« Отговор #6 -: Декември 01, 2009, 09:49:07 am »
Незнам кое, как, какво и що, но може ли обувки продавани за 10 лв от братски нам Китай да се продават с етикет \"Произведено в България\" за 40-50 лв...

Atanaska Georgieva

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #7 -: Май 28, 2011, 03:00:47 pm »
Здравейте,искам да споделя колко съм възмутена от мошенниците  които се подвизават под името Тенденз.Поръчах си чехли от сайта,които трябваше да са с безплатна доставка,но като дойде куриера,се оказа че трябва да заплатя доставката,след малко разправии все пак недоразумението се поправи и си взех прословутите чехли,които чаках 10 дни.До тук.....всичко ок,но като отворих пакета,каква беше изненадата ми,чехлите с два номера по големи,като малкия Мук съм,качество никакво,залепени хартии по подметката,просто.....нямам думи повече,прежалих ги тия 20 лв,но немога да преглътна колко дебелоочие има в нашата малка държавица.