Автор Тема: Закон за качеството на хранителните продукти  (Прочетена 2912 пъти)

emkakos

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Здравейте !!! радвам се че намерих този форум защото  вече много ме боли като гледам как ни тровят всеки ден със всевъзможни боклуци .Няма нищо истинско . Всичко е фалшиво до безобразие.когато си купиш мляко не знаеш какво има вътре защото написаното е или невярно или просто са премълчани  някои съставКИ.на мен ми омръзна да бъда лъгана по този долнопробен начин.Иска ми се да се вдигнем всички и да кажем СТИГА на тази лъжа.Знаете ли? аз имам магазин за детски и бебешки храни.Идеята ми е да направя ИСТИНСКИ  БИО-магазин с истински чисти и качествени храни.Един ден идва при мен дистрибутор на дески сокчета и аз ги поръчах.Бях изумена като ги получих.Това което видях беше ужасно!!!! 330 мл вода със съмнително качество със седем Е-та консерванти,оцветители,аромати и аспартам/доказано силно канцерогенно ве-во,забранено за употреба в много страни/.ТУК  /в БГ/е добавено в сок за деца направен със специална форма на мече която предизвиква интерес и капачка като беберон.За мен това е  целенасочено и предумишлено убийство и то напълно законно.позволено е производството и разпространението на такъв продукт.дистрибуторката ми каза че това се продавало по няколко палета на ден!!!! Не ми се ще да си представя за какво става дума.И после се чудим как да намерим лек за децата си, който  стават със все по старчески заболявания.Ами пуканките с играчки? Ами  Чипсовете ? Ами маргарините? И всичко това се рекламира по  БНТ!!! а закон за реламите??? Защо?  нали падат парички? само те са важни!!!! Вси4ко това ме ужасява!!!! Нима това е нашата плодородна и карасива родина?????????????

Ludmil Stoyanov

• Новак
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
Закон за качеството на хранителните продукти
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2009, 05:15:09 pm »
За бога братя, не купувайте...Не само киселото мляко, всичко в тази държава е скапано. Премахнаха БДС и всеки започна да произвежда хранителни продукти. Изготвят ТД-та и ги регистрират в корумпирани институции, без да ги е грижа какво ще произвеждат. И най-лошото е ,че тровят децата, които не могат сами да се пазят. Ефекта от това ще гръмне след години, когато ще имаме болнаво поколение, хранено с Е-та и други отрови.