Автор Тема: Ядки с лошо качество  (Прочетена 3691 пъти)

plto4ka71

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ядки с лошо качество
« -: Август 23, 2009, 05:37:00 pm »
Здравейте ! Току- що си оттворих пакетче фъстъци на \"HITI\" от 100 г. С КРАЕН СРОК НА годност чак на  01,01,2010 г. Но,  вече са гранили на вкус. Това ме навежда на мисълта, че си позволяват да пакетират вече остарели ядки. Имайте го предвид! Не знам дали е от лошо съхранение в магазина или така са доставени, но е факт лошия вкус.

HiTi

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Ядки с лошо качество
« Отговор #1 -: Декември 12, 2009, 09:12:56 pm »
Здравейте,

Относно коментара за Ядки Хити на пакетчето има адрес и телефон за връзка с производителя.Публикуването на подобни коментари по всички блогове са елементарни конкурентни похвати . Аз не се крия под псевдоними като вас. Казвам се Пламен Димов и  съм управител на фирмата ,телефон за контакт - 02 9368095.

При желание от ваша страна може да се срещнем за изясняване на качеството на продуктите произвеждани от Хити ЕООД от оторизирани органи , който отговарят за качеството на продуктите.

Коректно ви моля, да не публикувате подобни коментари по всичики блогове преди да се установили дали ядките са съхранявани правилно в магазина от който сте ги купили.
Фирмата има качествени сертификати и застраховка относно качеството на продуктите. Сертифициращата фирма ,застрахователната компания и адвокатите на фирмата проверяват всеки подобен случай.

С Уважение

Пламен Димов