Автор Тема: Мнение за СПА Хотел Двореца - Велинград  (Прочетена 1681 пъти)

dominus

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Мнение за СПА Хотел Двореца - Велинград
« -: Декември 27, 2009, 02:16:37 am »
Искам да споделя мнение за СПА Хотел Двореца - Велинград.
Със семейството ми сме били 3 пъти гости на хотела, но по случай коледните празници решихме да разнообразим - две нощувки в хотел \"Рич\" (експериментаторски) и една нощувка в х-л Двореца. Тъй като \"Рич\" се намира на 2 минути от Двореца, решихме пеша да отидем до там. Влезнахме през големите стълби отпред и се отправихме към известните ни топила и басейн - за да видим дали работят. Още от входа ни пресрещна охраната, която попита дали сме гости на хотела. Отговорихме, че до час ще бъдем, просто искаме да погледнем дали функционират топилата. Охраната арогантно каза, че щом не сме гости, няма как да продължим. Отново казахме, че сме били немалко пъти гости, а и се очаква да се нанесем малко по-късно. \"Охраната\" каза, че няма как да продължим, защото \"на него щели да му се карат\". Изключително любопитно ми е дали управителят на хотела знае за това глупаво и грозно отношение. Ние казахме, че в такъв случай няма да посетим хотела, щом се отнасят така. Охраната отговори: \"Това е ваш проблем.\" Това се случи на 26.12.2009, малко преди обяд.
Относно предишните ни гостувания: Стаята не се почиства всеки ден, единият път чистенето започна, докато бяхме в стаите. Температурата там не може да се регулира, затова се наложи да спим с отворен прозорец. Рецепционистката изобщо не си правеше труда да ни поздравява, както и персоналът на хотела, който срещахме из коридорите (За разлика от перфектното обслужване в хотел Рич). Кухнята на хотела е бавна. Макар и субективно и може би според човека - в хотела не може да се спи хубаво, не знам на какво се дължи. Често се чува и музика и дандания. Самите стаи са мрачни, а единият път като бяхме(август) имаше гадинки в стаята - паяк, комари. Паркът около хотела е хубав, а топилата и външният басейн са страхотни. За сметка на това сауната е изключително малка. В заключение: отношението на персонала е може би по-ниско от това на повечето двузвездни и тризвездни хотели. Жалко.
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 11:11:41 pm от dominus »

mery

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #1 -: Януари 02, 2010, 08:04:39 pm »
Вие 3 пъти спахте в хотела и тогава разбрахте,че не ви харесва...след първия път не забелязахте ли,или дори след втория....
Или \'\'Двореца\'\' ви е конкуренция и сега го плюете за няма нищо?
Не съм била точно в него,но да кажете \'\'три пъти спахме и не ни хареса\'\' не ми звучи реално,ако на някой не му харесва нещо реагира веднага...

diana_866

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 25, 2010, 12:26:28 pm »
Да наистина много ми е интересно това понятие бях няколко пъти там и не ми хареса ми след като първият път не ти е харесало защо продължавате да ходите?
Аз също работя в хотел на рецепцията често за този хотел в който работя чета по форумите че има недоволни туристи и те същите идват пак , не мога да го разбера това отношение .

DENON

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #3 -: Януари 25, 2010, 08:51:32 pm »
Ами аз затова не ходя по скъпи хотели - няма как да очаквате добро отношение, и едва ли не любов, от хора, които на месец получават толкова пари, колкото вие давате на ден за престой в хотела. Единственото което може да получите е лицемерно сервилничене, фалшива любезност и зле прикрита неприязън. А зад гърба ви какво се говори................мама миа...... ;-)   Затова не парадирайте излишно с богатството си и помислете за една идея по-евтини хотели и ле-е-е-екичко по-голяма дискретност и анонимност.