Автор Тема: моля ви не купувайте продукти на БАЛКО ООД  (Прочетена 6580 пъти)

juji

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Винаги си купувам от Кауфланд -Русе макаронени изделия на Балко ООД. Много са хубави, но от момента когато ги закупих (специално за макароните) вътре бъчкани с гъгрица не купувам вече.Първият път когато не знаех като ги сложих във водата, гъгрицата направо изплува, дори имаше и бели пашкучета с не излюпени още. Отвратителна работа, ако не ги бях видяла щях да ги давам на двете ми деца на 5 и на 3 години. Пази Боже.
И до ден днешен когато минавам през Кауфланд винаги отивам да видя през кесийката специално тези макарони, и гъгрицата я забелязвам с просто око.До кога ще има пълен безконтрол, ДО КОГА.

Sarafa

• Новак
  • *
    • Профил
моля ви не купувайте продукти на БАЛКО ООД
« Отговор #1 -: Септември 20, 2010, 08:13:11 pm »
xaxaxa stiga gluposti shibani hateri.Haide da se vidim i da idem v kaufland da si kupim makaroni da q vidim taq gagrica che samo ti q vijdash qvno trqbvat specialni o4ila za da q vidim i nie.Moje bi zashtoto sa nai dobrite si go napisala tova.Ako tolkova dalgo vreme imashe gagrica te shtqha da se otrovili nad 500 4oveka eto takiva selqni kato teb koito zavijdat i se opitvat kakav li ne nachin da razvalqt uspeha na horata.Kato si go vidqla shto ne zvana na nqkva televiziq da im pokajesh makaronite nali redovno si kupuvash xaxa eto takiva sme celiq narod gledame kak vinagi da napravim zlo na drugite koito sa poveche ot nas

Мирослава Димитрова

• Новак
  • *
    • Профил
моля ви не купувайте продукти на БАЛКО ООД
« Отговор #2 -: Април 11, 2012, 01:32:08 pm »
И на мен ми се случи същото нещо. Закупих от Кауфланд- Варна макарони и спагети. Освен буболечки в единия пакет имаше и дървени стърготини.Бях отвратена. Направих рекламация. ВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА КУПУВАМ ПРОДУКТИ ОТ \"БАЛКО\" ООД - ХАСКОВО.  ЯВНО НЯМА НИКАКЪВ КОНТРОЛ ПРИ ПРОИЗВОДСТВОТО!!!