Автор Тема: НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ МАГАЗИНИ ДОМО  (Прочетена 8248 пъти)

mushi

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ МАГАЗИНИ ДОМО
« Отговор #15 -: Март 01, 2010, 03:09:30 pm »
Господа,всеки защитава своята теза за каквото и да било.Аз искам да изкажа своето мнение за магазин DOMO гр.Дупница.Персонала го бяха избрали с конкурс по неучтивост<въздържам се от по-силни думи>.Влизах точно два пъти във въпросния магазин 1ви път-на касата персонала на кафе и сладка приказка
искахме да си купим климатик кой да те упъти,2ри път-телевизор за коледа,ами тя лелката имаше приказка с приятелка какво и пука за теб че си търсиш теле
визор.Е от известно време магазина е затворен УРА!!!!!!Благоевград е на 30 километра от тук.Хем разходка,хем пазар.....А що се отнася до въпроса за КЗП,мили хора не се хабете с молби и жалби-виновни сте за това ,че сте си купили нещо скъпичко отдавна лелеяно от Вас и след това се е повредило.Лично аз
съм потърпевша от тази КОМИСИЯ със закупуването на GSM за 1000 лв и при 4пъти носене на поправка в гаранция и оплакване до комисията получих писмо в което ме уведомяваха че проблем не е имало.За това за определени неща в техниката минах на ВТОРА УПОТРЕБА.За 400лева си купих перала със супер екстри
Привилег 1500 оборота,за 350лева керамичен плот и фурна за вграждане СИМЕНС с по 1година гаранция.А от магазина 4-5месеца след изтичане на гаранцията си аут изапочват мъките ти,ако преди това вече не си им сърбал попарата.

bloucester

• Гост
« Отговор #16 -: Март 01, 2010, 04:22:28 pm »
Господин инженерът и геният не пише и не се държи като културен човек. Откъде ли сме си купили дипломката? Бургаския свободен? Варненския?

zasvoimp

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #17 -: Декември 05, 2010, 02:03:47 am »
Вие все още ли не знаете, че Домо  е верига на Техномаркет.В Техномаркет ще разчитат на по читава и нови като модели техника.В Домо на атрактивни места като хипермаркети, търговски центрове и др..Техниката в нашата мила родина идва главно от Китай и Турция.Останалото е бонус от стари модели, корабни (офшорни) сглобки и тук там нещо изпаднало от марковото.Заплатите на персоналите им са в порядъка на 400-500 лева.Сами разбирате, че  \"Домо\" е марка без цел за развиване на име и престиж.Да ви е честито, а и не са само те.Хладилника вероятно е закупен от Китай след наводненията, Шарпа ти е българска сглобка.Компютъра ти е с евтини охлаждащи елементи или слабо захранване.На кого му пука как ти си изкарал твоите пари хахаха

martio

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #18 -: Декември 05, 2010, 09:15:12 pm »
Вижте кой им е собственика и всичко ще си дойде на мястото