Автор Тема: Риза \'менте\'  (Прочетена 986 пъти)

dtd

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Риза \'менте\'
« -: Януари 28, 2010, 09:01:53 pm »
Здравейте. Проблемът ми е следния: закупих си риза от бутик на Витошка. Ризата е скъпа и се твърди , че е на известна марка. След като се прибрах и я разгледах обстойно видях, че ризата не е чак толкова качествена-няма етикет на фирмата производител; има кончета; липсва резервно копче (нещо стандартно за такъв клас ризи, а и за по нисък); самата дреха няма никакъв идентификационен номер; който като въведа в интернет и моделът да излиза. Влизах в сайта на фирмата производител и този магазин го нямаше в графата оторизирани представители за България.Те не могат да ми докажат, че това е оригинален продукт има само 1 етикет made in Turkey. Не съм я носил не съм свалял етикети имам и касов бон и искам да върна стоката и да си получа парите. Мисля, че съм изцяло в правото си. Моля посъветвайте ме как да се държа и за какво да претендирам като отида в магазина( ще отида на другия ден след като съм я купил). Бесен съм от измама и съм решен да си взема парите. Ако не с комисия за защита на потребителите с телевизии или каквото и да е. Посъветвайте ме как ще е най безпроблемно за тях и за мен. Предполагам, че няма да искат да ми върнат парите , а ще кажат \"изберете си нещо друго\" но не искам абсолютно нищо от тях. Мисля, че трябва да ги накарам да направят сторно (платих с карта и това също може да се окаже проблем).
Благодаря предварително и чакам помощ. Мисля, че е крайно време търговците да се съобразяват с клиентите , а не обратното особено във времена на криза.

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
Риза \'менте\'
« Отговор #1 -: Януари 28, 2010, 09:47:42 pm »
От Истанбул през Илиенци директно на Витошка.