Автор Тема: Проблеми с ГЕРМАНОС  (Прочетена 1157 пъти)

Vlad

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« -: Януари 29, 2010, 02:06:47 pm »
Закупис си мобилен телефон от Германос в края на 2008г. От този момент до ден днешен през три месеца  телефонът се носи за ремонт за едни и същи проблеми,които сервизът неможе да отстрани да не говорим, че при закупуването на телефона на лизинг консултанта не спомена нищо по въпроса,че се издава кредитна карта която допалнително усложнява и оскъпява лизинга, имах проблеми със софтуера на телефона преинсталираха го 6 пъти,на 4 пъти се сменяваха микрофонът на телефона и слушалката защото изгаряха през три месеца, дори след поредния ремонт ми върнаха телефона сменен преден панел защото оригиналният го счупили при отстраняване на повредата.Поисках подмяна на телефона с жалба до Комисията за защита на потребителя не го смениха, а и с цялата си наглост и непрофесионализъм изключиха 3G мрежата защото тя била проблем нищо че съм платил за тази екстра на телефона и така до ден днешен. Днес 29.01.2010г. телефона пак е за ремонт защото пак изгоря микрофона да не говорим, че работата ми е свързана с ежедневно пътуване и разчитам много на телефона си. Немога да ви кажа дали да пазарувате от Германос или не оставям избора на вас, но искренно се надявам да се вземат мерки от институцийте до кото съм се жалвал и дано някои от служителите в Германос да има съвест и да се смени най-накрая телефонът защото проблемите по него са много и няма оправяне,времето го доказа!

geoge

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« Отговор #1 -: Януари 31, 2010, 07:55:42 am »
Искай си нов телефон или парите.

А каква марка и модел е телефона?

abcd

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2010, 04:37:54 pm »
до кои институции си подал жалба? аз също имам проблем с глобул и не съм сигурен точно към кого да се обарна.

fif4eto

• Новак
  • *
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2010, 09:38:35 pm »
И аз имам почти същият проблем като Vlad.
Написах писмо в сайта на Германос и им описах подробно моя проблем.Сега очаквам отговор от тях,но незнам и към кой друг да се обърна.Помогнете ми ако можете!

alkatrasss

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2010, 11:20:12 am »
az si kypix telefon ot Germanos i vsqka sedmica mi blokira,nosq go na remont pri tqx,durjat go okolo sedmica,sled koeto mi go vru6tat i do 5-6 dena problema mi se poqvqva otnovo,i taka 4 putiza poslednite 2 meseca,v momenta e pak tam. 3 texni slyjitelki mi potvurdixa neoficialno ,4e purvite partidi na vsqka nova seriq sa neka4estvenni,imenno takava e i moita,nai dore e oba4e da ne si kypyvame nikoga telefon ot tqx,subirat mi se 4asove 4akane v magazinite im i zabelqzax 4e na seki 20-30 min vlizqat xora s problemi ot zakypeni ot tqx telefoni

alkatrasss

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2010, 11:23:24 am »
i na men mi e syper neobxodim osven tova vseki put mi iz4ezvat okolo polovinata nomera ot ykazatelq

lili.87

• Новак
  • *
    • Профил
Проблеми с ГЕРМАНОС
« Отговор #6 -: Март 01, 2010, 11:29:57 pm »
zdraveite na vsichki koito chetete tova.az na 18.02.2010god.si kypih lap top ot germanos.1 lap topa beshe polzvan otidohme da go varneme i go vzeha dadoha ni chisto nov a dokato chakahme da instalirat programite gledahme kak chistqt varnatiq lap top i si govoreha che i ot koshcheto ste izchistqt vsishko.Taka tova e zle.2 otidohme i po oste 2 prichini.Dannite koito bqha napisani na broshyrite na otgovarqha na dannite na lap topa,no te kazvat che ne nosqt otgovornost za tova dori i v magazina na tabelkata na lap topa ne otgovarqha no te pak ne nosqt otgovornost.3 seriiniq nomer na garanciqta beshe sgreshen.4ne obqsnqvat za interneta a ni zadalgavat da go vzemem za 24lv. za 2god.vodi se che he e ogranichen.sled 7 dni polychilhme sms che sme izrashodili 2500mb. i ste ni otslabne skorostta,a predi da polychim sms_a svalqhma s 7,8mbiita a sega 1 stranica zaregda za okolo 10min.ne si mislete che se maitapq istina e.dokato smenqhme lap topa 1 slyjitel na germanos izpysna zarqdnoto na bateriqta i az my kazvam che nqma da go vzema.sled malko toi vzima zarqdnoto ot noviq lap top i tragva da go pribira i s podigravka me pita ako izpysne i tova zarqdno i nego li nqma da vzema.i az my kazah mnogo qsno.MOLQ OBARNETE VNIMANIE NA TOVA I NE SI KOPYVAITE NISTO OT GERMANOS.