Автор Тема: Енергоотчитане-проблем с електромер  (Прочетена 416 пъти)

zoro213

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Енергоотчитане-проблем с електромер
« -: Февруари 03, 2010, 10:25:03 am »
Искам да предопредя всеки който се съмнява в сметката си за ток,да провери отчитането на електромера си.Защото три пъти \"Енергоразпределение-Горна Оряховица\" ЕАД ми подменя електромера за една и съща повреда.През нощта и двата брояча отчитат едновременно електроенергия.От последната подмяна изминаха две години.Аз се успокоих, че всичко е наред.Но миналата седмица реших да включа през нощта радиаторите за да ми е по-топло и на сутринта се учудих много когато видях,че колкото нощна енергия е отчел електромера имам и толкова за дневна.Започнах да го следя всяка вечер и след като се убедих, че е така се обадих на тел:070016161.На втория ден след обаждането ми смениха електромера с нов.Старите 2бр. са марка ОДКОН китайски.Така,че всеки който има такъв електромер ще го помоля да си го провери като мен.Защото при мен разликата за две години е 5000 квт.ч. което умножено по 18ст.прави 900лв.което не е малка сума.Писал съм до много инстанции, но отговор нямам отникъде,затова искам да информирам всеки който е заинтересован.