Автор Тема: Проблеми с Елдоминвест  (Прочетена 28727 пъти)

M.5kov

• Новак
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Бойлери на Елдом Инвест - Варна
« Отговор #60 -: Май 25, 2009, 12:24:47 am »
.
« Последна редакция: Август 10, 2011, 10:50:48 am от M.5kov »

carlyangel

• Новак
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
« Отговор #61 -: Май 25, 2009, 02:28:39 pm »
Изобщо нямам и намерение.За грозно и красиво няма да говорим,а за бойлери!

milibos

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Не купувайте продуктите на Елдоминвест!
« Отговор #62 -: Юни 05, 2009, 08:32:27 pm »
Ако някой се колебае каква марка проточен бойлер да си купи - то категорично мога да го посъветвам да не е на Елдоминвест - така наречения Дипломат! За мой ужас се излъгах да си купя такъв, след което започна ходенето по мъките.След многократно посещение на оторизирания им сервиз /става въпрос за този в София /,бойлерът \"гръмна\" тотално!Жив късмет е че нямаше жертви.И най-лошото е,че от сервиза категорично отказват да издадат протокол, с който да мога да предявя рекламация.Държа да поясня, че бойлерът е монтиран от ел.техник.
Обърнах се и до КЗП но и от там не дават почти никакви надежди - все още чакам отговор.
Моля ако някой се е сблъскал с подобен проблем да даде съвет ...

rum_rash

• Новак
  • *
    • Профил
БОЙЛЕР ЕЛДОМИНВЕСТ
« Отговор #63 -: Юни 13, 2009, 08:25:29 am »
най големите боклуци са елдоминвест.купих си бойлер и си го монтирах сам-не важала гаранцията,ел-кабела не е сметнат като трябва и гори непрекъснато така 4е го смених сам целия, след 1 год. се издъни водосъдържателя и вряла вода захвърча в цялата баня.Добре че нямаше никои в банята че щеше да ни ущави като кокошки. ЗА БОГА ХОРА НЕ КУПУВАЙТЕ

rum_rash

• Новак
  • *
    • Профил
ЕЛДОМИНВЕСТ- НЕ КУПУВАЙТЕ
« Отговор #64 -: Юни 13, 2009, 08:34:44 am »
КУПИХ СИ бойлер и си го монтирах сам-оказа се че не важала гаранцията.Ел-а не е сметнат както трябва и гори кабела непрекъснато-спестили са мед и са сложили по тънки кабели, след 1 год. се издъни водосъдържателя и почна да хвърчи вряла вода в цялата баня-добре че нямаше човек да го изгори.       ЗА БОГА ХОРА НЕ КУПУВАЙТЕ

Kastro

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #65 -: Юни 17, 2009, 10:10:19 pm »
Този М.5kov по всичко изглежда и не се къпе, макар, че доста знае за бойлерите - щом по няколко дни има топла вода, явна не харесва толкова хигиената - м дааа.

kkokok

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #66 -: Септември 17, 2009, 03:14:53 pm »
Имам следния въпрос към Елдом Инвест - Варна  и към всички които имат отговор на следния въпрос- Нормално ли е след включването на бойлера да се чува пукане , което продължава дакато не протечи вода от баланса . Помогнете как да бъде отстранено това пукане защото ме притеснява много . Предварително Благодаря.

niki vr 62

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #67 -: Септември 24, 2009, 07:29:48 pm »
niki vr 62

niki vr 62

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #68 -: Септември 24, 2009, 07:39:45 pm »
imam boiler s elektronen displei na 2.5 godini. samo za 6 meseca smenix 2 nagrevatela i elektronniy displei. za kapak na vsi4ko predi 4 dni prote4e kato leika. dnes mi go smenixa s nov no kolko vreme 6te izkara edin gospod znae.

mimo 7

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #69 -: Декември 20, 2009, 03:42:16 am »
относно въпроса на kkokok за пукането \"спокойно\" в един момент може да ти избие вода от фланеца и от гаранционния сервиз ще ти кажат че няма гаранция искай бележка че си дал заявка и ако не дойдат до една седмица търси къде са защита на потребителите

mimo 7

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #70 -: Декември 20, 2009, 03:51:02 am »
забравих да кажа че моят работи от почи  четири месеца и вчера изби. Горе написах отговора на  сервизния техник. Вземайте за всичко документ с дата за да може да доказвате сроковете на забавяне от сервизите,защото всички са едни и същи ако не ни прекарват няма да им подновят договора за подръжка на гаранционите за следващата година.

budo

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #71 -: Юли 15, 2010, 11:08:16 am »
Моят бойлер също е от Елдоминвест - късметлийче. За краткото си съществуване е ремонтиран само 5 пъти - горяха кабели, предпазител.... А колко е забавно да организираш нещата така, че да е удобно времето за ремонт на техниците и на теб..... Никога повече няма да си купя ел. уред от Елдоминвест.

fortune

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #72 -: Юли 20, 2010, 03:45:08 pm »
За две години бойлера ни от ЕлдомИнвест е ремонтиран 11 или 12 пъти. Единия път,  от които беше сменен с нов бойлер. Чакането от сервиза да бладоволят да дойдат е около седмица, понякога отива на две. В момента бойлера отново е развален и днес е 8-мия ден,  в който все още не са дошли. С други думи, аз не бих препоръчала на никой да ползва услугите и продуктите им.
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 03:45:40 pm от fortune »

aborigen

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #73 -: Януари 11, 2011, 05:53:25 pm »
и аз се присъединявам към мнението на повечето от форума, че продуктите (в частност бойлерите) на Елдоминвест не са толкова качествени, колкото ги рекламират. Закупих 300 л бойлер с 2 серпентини, който след като бе свързан към ВиК мрежата протече от всички възможни дупки, забележете затапени е PVC  тапи??? Подмених ги всичките с метални и подобаваща доза калчища и тефлон и нещата като че ли се оправиха, но уви. Имало и един допълнителен отвор за 2-ри ел.нагревател, откъдето в началото започна да таи, а после и протече. И забележете, точно в/у електрическото оборудване на бойлера!!! Що за конструктори има фирмата??? Да не говоря за сервизните им представители, в частност този от Троян, който се оказа единствен за района. Значи нямаш право на алтернатива!!! Питам ръководството на Елдоминвест мислят ли до къде ще стигнат с такава иновационна и сервизна политика при тази конкуренция?

Rapier

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #74 -: Април 15, 2011, 11:41:44 pm »
Не си купувайте бойлер от Елдоминвест!
Аз патих, прокапа от фланеца на втория ден за щастие се \"закисна\" година след това се проби и серпентината. От сервиза в Карлово нагъл техник ми обясни, че щом са ми се досвидяли 20 лв. за връзване гаранцията ми е невалидна. А в гаранционната карта пише правоспособно лице, аз определено съм такъв електро инженер съм, но 20 лв. са си 20 лв. и наглеца ми затвори. След няколко месеца смених и нагревател, та се чудя къде им е ПЕТТЕ години гаранция!