Автор Тема: Проблем - липсва касова бележка !  (Прочетена 472 пъти)

Neik

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Проблем - липсва касова бележка !
« -: Февруари 13, 2010, 07:48:18 pm »
Здравейте, получи се следният проблем .
Имам кар-двд плеър, който е ходил на ремонт около 7 -8 пъти в 2-годишната си експлоатация, винаги е ремонтиран и оправян, но мине ли 1 - 2 месеца и пак е за ремонт (проблемите са различни).
Сега вече няма на къде и ми се обадиха,че трябва да бъде заменено с ново - обаче трябва ДА ЗАНЕСА И КАСОВА БЕЛЕЖКА ОТ ПРЕДИ 2 ГОДИНИ ! Аз съм и занесъл гаранцията на която има дата на закопуване, печат от магазина от който е закупен, но липсва касовата бележка. Добре де нали затова е гаранцията - от къде да намеря касова бележка. Ходих до сервиза и на гаранцията си личат дупките от телбода, където е била закрепена бележката - но такава няма !!! КАЖЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ ?

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2010, 07:55:39 pm »
Ако толкова са се закучили да си видят архива откъдето сте го купил и да видят, че в ден Х има продаден такъв артикул.

Neik

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2010, 12:55:48 am »
Но то е купено преди 2 години, надали някой от магазина ще седне да търси бележка, че е продадено точно на тази дата - след толкова време !

fishev

• Новак
  • *
  • Публикации: 31
    • Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2010, 10:25:30 am »
По принцип може При мен магазин Плюс е вадил дубликат на касова бележка за подмяна на техника И в двата случая клиента си я беше изгубил защото купил храна и техника и метнал бележката след това От кой магазин е закупено изделието