Автор Тема: калиман еоод  (Прочетена 529 пъти)

pako05

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
калиман еоод
« -: Февруари 18, 2010, 02:13:28 pm »
Аз съм бивш служител на фирма КАЛИМАН ЕООД.Искам да кажа че никога не съм се сблъсквал с по некоректен човек който работи там.Както е описало момчето по доло във форума става дума за щуробаджанащина като в националният отбор той за това не върви.
И така накратко работих в една от игралните им зали на бул.Х.Б. като охрана за една година там се смениха 12 работници-крупиета колко са лоялни сами си правете извода.всичко вървеше нормално докато не дойде новият управител на залата името му Д.Ж.Той разбира се не идва току така бил добър приятел на един от началниците и постоянно парадираше с неговото име.Започна да не плаща заплатите навреме да заплашва персонала че няма да им се плати отпуската и т.н.т.Дори каза на едно от момичетата че иска да я види как реве и тогава ще и даде заплатата.казваше че се осигуряваме на минималната заплата и винаги може да ни я даде само нея...В един момент всички се усъмняваха че той прави нещо с парите на казината двете който му бяха поверени.Когато аз казах на всеослушание че той нещо върти парите и е затънал ми връчи молба за напускане.Аз си замълчах тъй като не губех нищо кой знае какво.Бях си ползвал половината от отпуската която ми се полагаше трябваше да ми я изплати още С...ри но каза че били загубили ведомостта и не знае колко пари е.Когато отидох да ми подпечатат книжката във така сериозната и държаща на работниците си фирма извадиха ведомостта и казаха че някой сее разписал вместо мен още септември и парите са ми взети.Същият този Д.Ж. беше издигнат  на по високо пост във националният отбор на негово място той разбира се си постави негов приятел да му покрива бакиите.Не го пиша това на лична основа защото не ме интересува вече просто искам да се знае.Когато казах че ще кажа какви ги върши на шефовете той каза че няма да си получа заплатата за предният месец.И ме кара да работа докато си намери човек след като вече бях освободен официално.Самият той пишеше едно изречение с минимум три правописни грешки,но за жалост там е шуробаджанашина и на кой му пука.Е това исках да ви кажа за тази фирма но съм обеден че там работят и много съвестни и коректни хора..