Автор Тема: Globul ми откраднаха телефона  (Прочетена 890 пъти)

S1LkY

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Globul ми откраднаха телефона
« -: Юни 04, 2010, 10:32:02 am »
август месец 2009г. си закупувам телефон от Глобул на името на сестра ми в гр.Ямбол (магазин Германос). Вземам го с абонамента карта 10лв на месец със 100 безплатни мин. към всички от мрежата на Глобул и ми се предоставя безплатна застраховка на апарата. Март месец телефона ми пада счупва се стъклото на панела и го нося до магазина за ремонт(предо това прочетох застрахователната полица  и там пише - при моя вина изтарване счупване плащам само 60% от цената за ремонта). Консултантите  в магазина го вземат на 18 март дават ми бележлка и ми казват от 3 до 30 дни ще е готов. на 12 май апарата ми не беше още върнат и си поисках парите или нов телефон а те ми заявиха , че вината е на застрахователната компания а не тяхна и че пари от тях немога да видя. Званяха до сервиза никой нищо не казва за апарата ми. Отидох до защита на потребителите на 12.05.2010 и написах жалба. Там ми казаха ,че най-много до месец ще получа писмо задължително от тях с отговор на проблема и че до 3 4 дни ще ми се обадят да подтвърдя написаното. днес е 4.06.2010г и никой не ми е званял и не ми е писал.Звънях им аз и ги попитах какво става с жалбата а отговора ми беше - \"Още не сме я проверили\" . В крайна сметка защита на потребители и магазин Германос си правят оглушки. Сега някой може ли да ми каже аз от кои как каде мога да си получа парите след като 3 месеца не сам си виждал телефона ??? И с кой мога да се свържа който да ми помогне във всичко това !!!!

Silna

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #1 -: Юни 11, 2010, 10:58:03 am »
За съжаление служителите са прави,че застрахователите бавят нещата!

Георги Чобанов

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #2 -: Юни 11, 2010, 08:06:23 pm »
Служителите въобще не са прави,а са тарикати.Закупил си си телефон от Германос,а не от застрахователната компания.За твое успококоение на мен М-тел ми откраднаха телефона,случая съм го описал в \"В сервиз на М-тел работят мошеници!Пазете се!\".Също подадох жалба до КЗП.В две страници ме запознават с правата ми,които отлично си ги зная,и именно затова съм подал жалба до тях.И накрая завършват с :\"М-тел не приема вашата жалба\".КЗП са държавни  чиновници,които получават сладки,с нищо незаслужени заплатки от нашите данъци.
« Последна редакция: Юни 12, 2010, 08:46:13 am от Георги Чобанов »