Автор Тема: Изненада от добро отношение!  (Прочетена 334 пъти)

valkata^^^

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Изненада от добро отношение!
« -: Юни 07, 2010, 10:08:17 am »
Знам, че тук е мястото, където обикновено се изказва негативно мнение, но искам да покажа, че търсейки правата си, в някои случаи  можем да си ги получим!
Та, историята ми е за великата верига магазини КАУФЛАНД и по-точно магазина им в Русе, откъдето аз често пазарувам. Един ден реших да си взема сирене и реших да пробвам някакво, на което беше сложена табелка МЕГЛЕ. Доволна от техните кисели и пресни млека, реших да опитам. ГРЕШКА! Сиренето беше ужасно - горчиво и с твърди бели частици. След оплакване от моя страна по мейл, не очаквах кой знае колко..., но бях изключително изненадана когато ми се обади дама от София от фирмата производител. Извини ми се и ми каза, че ще имам посещение от регионалният им представител. След 15 минути и той ми се обади, а след 2 дена ( както се бяхме уговорили ), той дойде до работното ми място, за да вземе от мен злополчната буца сирене. При срещата ни имаше и представител на фирмата от София...Донесоха ми и скромен подарък от техните продукти..... С две думи, изненадах се! Изумих се! Не очаквах такова отношение!
Затова, защитавайте правата си! ( в границите на нормалното, разбира се ) ;)

fanchul

• Новак
  • *
  • Публикации: 42
    • Профил
Изненада от добро отношение!
« Отговор #1 -: Юни 07, 2010, 10:35:51 am »
Да, най-вече търговците печелят, когато имат коректно отношение към потребителите си. За съжаление малко от тях го осъзнават ;(