Автор Тема: Някой кабелен оператора предлага ли оригиналните US Discovery i NG channel?  (Прочетена 447 пъти)

bikerider_

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
Сигурно сте забелязали, че вече дублират на БГ и Discovery channel, а от едно време NG channel е изцяло на български, с което и 2-те програми не само че са с неприятен превод, но и некадърно направено озвучаване. Така, вместо човек да си упражнява умението да слуша английска/американска реч, е принуден да гледа и малкото качествени телевизии на БГ. Предлагат ли се въпросните 2 канала изцяло на английски, както и немски телевизии, различни от DW при някои доставчик, или монополистите от кейбълтел тотално удавиха конкуренцията на пазара и нея вече я няма?!
« Последна редакция: Юни 26, 2010, 03:45:12 pm от bikerider_ »

severfen

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 75
    • Профил
НЕ. :( Дори \"cartoon network\" са ми го превели. Та аз научих англииския с този и \"Discovery channel\" канал. Усъвършенствах руския си с руския \"Discovery channel\". Спрях си кабелната и няма да си я пусна докато не оправят тези канали.

bikerider_

• Новак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
То лошото е, че май самите канали са си направили превода, а не кейбълтел. Правят си подразделения в България май. Аз писах и до самите канали - до БГ страницата на NG и до американския Дискавъри - уж трябваше да ми отговорят до 1 седмица, а все още нямам отговор. И наистина е ужасно жалко, че ги превеждат - аз също си развих и си поддържах английския със слушане на тези канали(понеже невинаги имам време да гледам) и бях супер доволен, че научих много терминология, но... уви. Сега затова питам, кой кабелен оператор ги предлага в оригинален вид от Щатите, да премина към него. И без това кейбълтел отдавна врътнаха кранчето и на свестните немски телевизии, които се оказа че крадяха... и остана само българска чалга! в изобилие! (puke)
« Последна редакция: Юни 28, 2010, 01:25:04 pm от bikerider_ »