Автор Тема: Проблеми с МАГАЗИН 345  (Прочетена 25610 пъти)

реалист

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
винаги нещата са 50 на 50 и не може да ме обедите че клиента винаги има право не може да ме обедите че има право да е нагъл простак. и всички да го гледат с уважение . хаиде бе като се държи като простак защо се убижда че и кам него е такова отношението.
 това че и продавачи има невъзпитани е ясно и защо трябва да се учудват защо хората си търсят правата.
така е всичко е взаимно. аз съм и от двете страни на нещата и никога не сам позволявала нещата да слезнат до ниво махленска свада защото нивота не ми е толкова ниско или по скоро възпитанието.
впрочем  то си е до човека .работя в сферата на търговията .аз сам и от двете страни на нещата.
 sysana малко са хората като теб но все още ги има  заставам зад твоите думи.

SSSSS

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
pisna mi ot vsi4ki rabote6ti v biznes park sofia moje li da su6testvuvat izob6to takiva idioti kato tqx kato im pogledna povedenieto se 4ydq kude e zburkal Gospod v suzdavaneto im? iskate obslujvaneto da vi e burzo v magazina e izvinqvam se no vie mai drygo osven da pluskate po cql den mai drygo ne umeete?! nedovolni bili ot kasierki,nedovolni bili ot prodava4kite,nedevolni 4e im miri6elo v sgradite...xaxaxaaaxaaxaxaa vie mai se mislite za bogoizbrani ama mai ne ste!!!!
nodovolni bili 4e vse imalo opa6ki v magazina da ne bi dryg osven vie gi suzdavate s tova 4e samo qdete i se typ4ete kato svine?!!
Otnosno typite vi vay4eri s koito pazaryvate za tqx si ima pravila za tezi koito ne mogat da 4etat molq da si kupqt o4ila!!!

Talia

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Измами,неточностти и лошо обслужване в магазини 345
« Отговор #47 -: Септември 18, 2009, 04:48:07 pm »
Здравейте,
Искам да споделя с Вас днешното си преживявяне в магазин 345 на булевард Цар Борис.Като потенциален клиент и друг път съм пазарувала в горепосочения магазин, без да имам оплаквания. Днес бях изумена от ценовата разлика, която се получи, от етикета който беше разположен под закупената от мен стока и цената й (по-висока) когато мина през четеца на касата. Споделяйки впечатлението си с касиерката, тя бе любезна да ми разястни, че всъщност НЕ ЦЕНАТА от етикета е вярната, А ТАЗИ която е запаметена на стоковата програма в компютура й. При отказа ми да закупя съответната стока, разсеяната касиерка (дискутира \"жизнено важна\" тема с нейна колежка) вече беше пуснала касовия бон. След моя забележка, бях обвинена в \"неточно\" изказване и след няколко минутния й монолог,който ми представи карайки ми се (с доста повишен тон), бях принудена да изляза от магазина, освен с главоболието, така и със скъпо струващата стока в чантата ми......

Cambodja

• Редовен потребител
  • Публикации: 248
    • Профил
« Отговор #48 -: Септември 18, 2009, 08:45:36 pm »
Хех, е би ли ви някой да взимате нещо което не искате ? Не мога да ви разбера да слушате хахавелите по касите? Търпите й монолога ? Коя е тя, коя съм аз ? Докато търпите да се държат така с клиентите ще има и такива неудачници зад касите и въобще във всички сфери на живота.

Talia

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #49 -: Септември 18, 2009, 10:32:15 pm »
Не става въпрос за това дали някой ме е бил или не......просто става въпрос за отношение човек към човек.И според мен е и въпрос на дисциплина.Все пак не съм човек, който ще се развика на касата на магазин или друго обществено място и ще си разваля целия ден. Има си конкретни институции за тези нередности. Но все пак аз повече няма да посетя този магазин.

Cambodja

• Редовен потребител
    • Профил
« Отговор #50 -: Септември 20, 2009, 12:37:46 am »
Т.е. прилагате пазарни механизми. Но аз не мога да си представя нечии имбицил да седне да ми квичи насреща :D
Денят би бил по-добър за мен ако поставя на мястото си такова гламаво същество като описаното от Вас.

mama_miya

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #51 -: Септември 22, 2009, 09:36:12 am »
Cambodjia, ами опитайте се да си представите... Всички сме с различни характери, едни са по-борбени, умеят или поне се опитват да отстояват правата си, други сме по-тихи, не обичаме да вдигаме скандали. И какво? Тази част от хората да ги тъпчат ли?!

Cambodja

• Редовен потребител
    • Профил
« Отговор #52 -: Септември 22, 2009, 11:31:53 am »
Тогава явно се надяват тия след тях да нададат глас.

neizvestna

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
лошо  е  че каквото и да се напише няма да има резултат , аз забравих че живея в българия.
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 12:29:00 am от neizvestna »

liliq ivanova

• Новак
  • *
    • Профил
Abe hora nedeite da  kupuvate  nishto ot magazina  v sveta  troica,  v magazina ima mishki, hlebarki,  i  vsqkakvi  jivotni, mishkite skachat ot  banica  na  banica, a hlebarkite sa navsqkade, a upravitelat predlaga na slujitelitena shtanda kogato ima mishka vatrq na shtanda na banichkite da hvanes shtipkata na  banicata i  da izhvarli, toi  e unikalen:) slujitelite nesa vinovni,  trqbva da ima istinski upravitel , za  da moje da seopravi  s problemite.Rabotih 4mesaca v tozi magazin, kakvo  da vi kaja, toi  e  smeshnik,  nestava  za  nishto,  nikoi neuvajava ot personala, vseki  se smee zad garbamu, a da negovorim za  zamestnicite, tova sa  edni deca,  deto im se  igrae  vse  osht, nishto nerazbirat  ot  rabotata, ediniet zamestnik upravitel obuchavaha 2 mesaca:) shurobajanashtina, smeshna rabota, no vie predlagam da ne kupuvate ot tam  nishto, pomnete  che rpoduktite im stoqt v  edni  mrasni  hladilnici, navsqkade v sklada  ima mishki,  i  hlebarki

egotseva

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 98
    • Профил
Здравейте bebo,

Защото не сигнализирате на компетентните органи? Ако не знаете до кого и как да напишете сигнала и жалбата - ще Ви ги напиша тук. Само да се навиете да си попълните личните данни и да ги пуснете. Анонимно няма да стане. И моля Ви пишете на кирилица. Ужасно се измъчвам да чета на български с латински букви.

egotseva

• Младши потребител
  • **
    • Профил
Здравейте bebo,

Защото не сигнализирате на компетентните органи? Ако не знаете до кого и как да напишете сигнала и жалбата - ще Ви ги напиша тук. Само да се навиете да си попълните личните данни и да ги пуснете. Анонимно няма да стане. И моля Ви пишете на кирилица. Ужасно се измъчвам да чета на български с латински букви.

liliq ivanova

• Новак
  • *
    • Профил
zdravei egotseva
za kompetentnite organi kato kazvash  nqma  da pomogni nikoi,nali znaesh kak  e v  bg,  plashtat  na hei, i drugite kompetentnite organi, zatova nikoi neutiva da  pravi proverki, mislesh li che te neznaet che  ima  mishki ili hlebarki tam, znaet mnogo dobre, prosto  si zatvarqt  uchite, inache magazinat  ot  dosta vreme e tam, i kazvat che vinagi e bilo taka  s razni jivotni, taka che az nqma da pomogna s nishto  mislia

egotseva

• Младши потребител
  • **
    • Профил
Все ми се ще да вярвам в обратното. Много се оплакваме в тази държава и малко си гледаме работата. Включвам и себе си. Както и не познаваме правата си и не си ги търсим по начина, по който трябва. Но ако всеки от нас си изпълнява задълженията както трябва и си търси правата по предвидения ред - рано или късно би трябвало нещата да се променят. Все още вярвам, че ако постъпваме така - ще живеем на едно по-подредено и по-добро място, тук в България.

egotseva

• Младши потребител
  • **
    • Профил
Все ми се ще да вярвам в обратното. Много се оплакваме в тази държава и малко си гледаме работата. Включвам и себе си. Както и не познаваме правата си и не си ги търсим по начина, по който трябва. Но ако всеки от нас си изпълнява задълженията както трябва и си търси правата по предвидения ред - рано или късно би трябвало нещата да се променят. Все още вярвам, че ако постъпваме така - ще живеем на едно по-подредено и по-добро място, тук в България.