Автор Тема: Проблеми с Фантастико  (Прочетена 17337 пъти)

лу

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
ЗА \"ФАНТАСТИКО\" И ПЛАТЕНИТЕ ТОРБИЧКИ
« Отговор #30 -: Май 14, 2007, 09:29:59 am »
Хора, естествено че има такава тенденция и в другите държави... Те отдавна използват безплатни шарени торбички и са видяли, че така не може да продължава. Който не вярва да се поинтересува. Аз лично съм чел подобен форум за един английски супермаркет, където пак имаше различни мнения, но ако се замислите само едно домакинство колко торбички на ден получава и после изхвърля....на мен ми става страшно.
Аз лично отказвам предложените ми пликове, винаги когато мога.

Лени

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #31 -: Юли 16, 2007, 10:17:13 pm »
Не виждам нищо унизително в това "един самоуважаващ се американец" да не пазарува в  магазин, в който му се налага да закупува торбичките си. За справка на тези, които особено се вълнуват от светлия опит на братята американци, управата на Сан Франциско взе ОФИЦИАЛНО РЕШЕНИЕ да НЕ употребява полиетиленови торбички за покупки.
Може и веднага да няма резултат въпросните торбички да се продават, но след време хората ще се се приучат да ги използват многократно или да използват по-малко такива.

olga

• Новак
  • *
  • Публикации: 22
    • Профил
« Отговор #32 -: Юли 17, 2007, 12:02:28 pm »
Аз пък съгласна, когато ми се налага и нямам резервна в чантата си, да ми дават хартиена торбичка, може и от рециклирана хартия.
Скоро купих обувки в Marino Costa и ми ги сложиха в фирмен хартиен плик с въжени дръжки. Значи може

RENI

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #33 -: Юли 19, 2007, 03:06:57 pm »
Много скоро ще стоят с торбички в ръце пред магазините и ще ни молят да влезем да си ги напълним...Лошото е, че Закона за Защита на Конкуренцията работи така, че няма никаква конкуренция

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #34 -: Юли 20, 2007, 03:30:49 am »
Проблема при платените торбички не е толкова в плащането им (какво са 0.10 лв. от 10 лв. покупки) отколкото НАДПИСА \"ФАНТАСТИКО\" върху тях!!! Къде се е чуло и видяло да правиш реклама на някого и да му плащаш за това??? АЗ съм за платените, НО \"НЕУТРАЛНИ\" торбички (без никакакъв рекламен надпис) защото не винаги имам възможност да нося в себе си торбичка, а и най-малкото не мога да мисля само за нея(сутринта ли да взема, от вечерта ли да си я приготвя)! АЗ съм и за ХАРТИЕНИТЕ без значение платени или бесплатни (от рециклирана или не хартия)! АЗ съм също и за България без дървета окичени с многото торбички! За рециклирането на всичко... Но съм ТВЪРДО ПРОТИВ НИЕ да плащаме за рекламата на Фантастико!!!!! И Никога няма да си купя торбичка от тях (носил съм на ръце ледни млека например за да не закупя такава)!

piareta

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Наистина във Фантастико цените не отговарят на етикетите и касата обикновенно са по-високи. Случва ми се постоянно и вече избягвам да пазарувам от там, за съжаление това ми е най-близкия магазин.Попападам на разлики от 30 ст. до над 3лв. Хората постоянно се разправят и с управителя и с касиерките /става дума на Фантастико в Иван Вазов/, но нищо не се променя. Идиотщината си продължава, тия за какво ни имат?

piareta

• Новак
  • *
    • Профил
Фантастико и цените
« Отговор #36 -: Август 30, 2007, 11:06:53 am »
Защо пък не ми се случило нито веднъж, обикновенно все съм си прецакана...

pepe

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #37 -: Септември 17, 2007, 05:56:59 pm »
Ве4е ми писна от тия от фантастико , в4ера си купих мляко с гаранция до 22 септември , днес го отварям и вкиснато,проблема,4е това не е за първи път да ми предлагат развалени стоки от там, как да си търся правата щото аман от хитър петровци и ямекери

pepe

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Фантастико продават развалени храни
« Отговор #38 -: Септември 17, 2007, 06:00:41 pm »
Ве4е ми писна от тия от фантастико , в4ера си купих мляко с гаранция до 22 септември , днес го отварям и вкиснато,проблема,4е това не е за първи път да ми предлагат развалени стоки от там, как да си търся правата щото аман от хитър петровци и шмекери

piareta

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #39 -: Септември 19, 2007, 10:01:48 am »
То да беше само прясното мляко, ами и с киселото е така, а черният хляб на филийки, почти винаги е мухлясъл, след 3-4 пъти вече не купувам такъв.

Ирина Марудина

• Старши потребител
  • Публикации: 325
    • Профил
« Отговор #40 -: Септември 19, 2007, 10:51:42 am »
Редовно купувам черен хляб от Фантастико - никога не е бил мухлясал. Е, научих се да го съхранявам в хладилник за по-сигурно след покупката.

tepeni

• Новак
  • *
    • Профил
Фантастико и цените
« Отговор #41 -: Декември 04, 2007, 02:50:31 pm »
във Фантастико - кв.\"Хаджи Димитър\" касиерките не връщат стотинките , като се оправдават , нямат дребни. Сега имат нов номер. Вчера 03/12/2007 подавам банкнота от 10 лева и при сметка 5 лева и 85 стотинки след, като и даох още 1лев и пет стотинки ,тя ми връща 20 стотинки и спори,че са и дадени само банкнота от пет лева и монети ти 1лев и пет стотинки. Ако мине.Но не мина но след спор.Изгони на друга човека,който се намеси и потвърди,че и е подадена банкнота от 10 лева. Касиерката се казва Камелия Блогоева.Дойдоха ,разбира се и други падкрепящи я служителки.Пиша го и за де сепазите и това освен от горе описаните трикове с разликата в цените между рафтовете и касата.Видях така разместени ,че на по скъпита цени бяха поставени по евтини стоки и обратното.Който се излъже , излъже и особено ако го мързи да се разправя отминава.Аз обаче искам сторно и толкова.

evangeline

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
« Отговор #42 -: Декември 07, 2007, 01:07:49 pm »
Не съм ходила скоро до \"Фантастико\", още повече че съм работила там и нямам много добри спомени. Но не ми се е случвало специално в тази търговска верига да попадам на нещо развалено. Но знае ли човек, за всичко си има първи път.

stela

• Новак
  • *
    • Профил
В магазин на \"Фантастико\", ул. \"Нишава\", продават мляко \"FF ВКУС\" ПРОИЗВЕДЕНО  СПЕЦИАЛНО ЗА МАГАЗИНИТЕ НА фАНТАСТИКО,  НЕ ОТГОВАРЯ НА ОТБЕЛЯЗАНАТА МАСЛЕНОСТ,ИМА УЖАСЕН ДЪХ, И НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОНСУМИРА. кУПИХ ГО НА 5.01.08.

bjork

• Новак
  • *
  • Публикации: 41
    • Профил
ne kukuvajte - majnata im, da falirat :)