Автор Тема: Проблеми с Фантастико  (Прочетена 17322 пъти)

esetra

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
И в Борово срещу 20-та поликлиника цените не отговарят, а и почти нито една стока не отговаря на етикета под нея! Може да станеш разноглед. Във Фантастико има много нередности от както са на пазара и незна защо никой не предприеме нищо!!!

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
Фантастико продават развалени храни
« Отговор #46 -: Януари 23, 2008, 12:11:57 pm »
Аз съм попадал на прясното им мляко почти развалено! Изида, иначе ти купуваш от друг клон на Фантастико, въпреки че са една верига от магазин до магазин има разлика! И аз съм доволен от близките ни клонове. А добре си се сетила за хляба в хладилника, а ако имаш тостер, можеш директно нарязан и в камерата ако не престои повече от 6 м. си е като току що изпечен. За повече става трошлив... Киселото мляко трудно би се развалило с хилядите му консерванти, и въспиращи бактериите (ако има останали такива) вещества!

smarfi

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
ЗА \"ФАНТАСТИКО\" И ПЛАТЕНИТЕ ТОРБИЧКИ
« Отговор #47 -: Юни 27, 2009, 07:27:45 pm »
Какво ли още трябва да се очаква от тия хранителни вериги? Може би ще вземат да сложат и такса за вход :D Стават смешни вече, а покрай тях и ние. В другите държави не се плащат торбичките, но не забравяйте, че ние сме в България, където всичко се заплаща. Всеки гледа да прецака другия и той да е добре. А иначе сме в Европейския съюз, хахаха. Докато не се промени начинът на мислене на българите все ще сме си зле. Наистина какво са 10-20 ст. за торбичка, но въпросът не е в тия стотинки, а в принципът. Има на какаво да се научим от другите страни.
Аз съм за хартиените торбички и се надявам скоро да започне тяхното масово използване, дано околната среда да бъде опазена поне малко и българинът да започне да мисли по глобално.

djogleva

• Новак
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
ЗА \"ФАНТАСТИКО\" И ПЛАТЕНИТЕ ТОРБИЧКИ
« Отговор #48 -: Юни 29, 2009, 04:40:57 pm »
smarfi, не е вярно, че в другите страни НЕ се заплащат торбичките.
Ето тук има мнения по темата рекламни, найлонови, хартиени торбички и т.н.: http://www.bnap.org/f/comments.php?DiscussionID=303&page=1

bagera

• Новак
  • *
    • Профил
Фантастико и цените
« Отговор #49 -: Октомври 21, 2010, 06:00:43 pm »
mj

bagera

• Новак
  • *
    • Профил
Фантастико и цените
« Отговор #50 -: Октомври 21, 2010, 06:01:31 pm »

mayahpetrowa

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: ЗА \\
« Отговор #51 -: Април 07, 2013, 03:19:16 pm »
Здравейте,

Ние сме студенти в  2ри курс ,  ИУ - гр.Варна.  Каним Ви да вземете участие в нашето проучване свързано със супермаркетите в България. Проучването е с нестопанска цел и резултатите от него ще бъдат използвани единствено с цел обучение. Представяме Ви въпросник, състоящ се от 9 кратки въпроса. Ние мислим, че ще Ви бъде лесно да го попълните, защото въпросите са интересни и свързани с решенията, които взимате всеки ден като клиент. 
Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Предварително Ви благодарим за съдействието!

Линк към въпросника :
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=RETAIL1