Автор Тема: Нов автомобил  (Прочетена 452 пъти)

stasi petrova

• Редовен потребител
  • Публикации: 122
    • Профил
Нов автомобил
« -: Октомври 21, 2021, 06:25:47 pm »
Привет хорица! Скоро ми предстои закупуване на автомобил. Сряла съм се на Тойота и по-конкретно на Йарис, обаче все още се чудя как да процедирам. Да си закупя автомобила от автокъща или от лице. Според вас откъде е по-удачно, защото в автокъщите срещам автомобили с до 1000 лв. по-евтини от подобни, но вече регистрирани и това малко кара да се съмнявам в изправността. Какви са вашите наблюдения и опит.

mirel todorov

• Редовен потребител
  • Публикации: 113
    • Профил
Re: Нов автомобил
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2021, 03:21:45 pm »
Здравей! Спряла си се на перфектния автомобил. Взех такава Тойота на жена за първи автомобил и тя леко неопитен шофьор чрез каране, паркиране и целене на дупки, Йариса издържа много години без да се счупи нещо сериозно. Взет беше от автокъща и бяхме много доволни. За жалост тази автокъща вече не съществъва, но ако вземеш някой приятел, който има опит веднага ще хване, ако има някакъв проблем по колята. Също така, ако се чудиш после с каква гражданска да сключиш бих ти препоръчал I&G. Имат страхотно обслужване, дългогодишен опит и добра история. Също така много удобен калкулатор гражданска отговорност, чрез която да се ориентираш колко ще ти струва и тя. Успех с покупката и се надявам да съм ти помогнал поне малко!