Автор Тема: Отново за БТК  (Прочетена 397 пъти)

Nightwsih

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Отново за БТК
« -: Септември 19, 2007, 05:54:52 pm »
Та значи \"Инсталирах си сам\" пакета в началото на февруари.Има нет,добре,всичко 6!Отивам да плащам на края на месеца,сметка за интернет-няма!Питам аз какво става-\"Не знаем\".Казвам добре.И това се повтаря около 6 месеца,през които редовно си плащам телефона навреме.И днес видите ли идва сметка за позлвания инетернет за ПЕРИОДА ОТ 01.09.2007 до 30.09.2007 в размер на 300 лева.Оказва се че господата,в началото на февруари сменяли софтуер.И са ме загубили по трасето,демек минал съм метър.Аз всеки месец,когато плащах телефона питах къде е сметката за Инетернета!А те-\"Нямате друго за плащане\".Аз искам да им дам парите си,не ме разбирайте че искам да ползвам \"free\"-нет,но бива ли така,от 01 до 30 септември 300 лева.Аз виновен ли съм че не им работи както трябва системата?Да баха написали от февруари на фактурата,а те от 1 септември до 30-300 кинтара.Ми нема да я бъде.Или да разсрочваш по 5 лева на месец,или като им е бъгава системата са ми направили промоция!Тя заплатата ми е 350 лева и ако им платя,един месец на фотосинтеза ли???
  Ако някой е имал подобен проблем да даде съвет...   Благодаря Ви предварително,че имахте търпение да прочетете цялото това нещо.

mikile

• Новак
  • *
  • Публикации: 48
    • Профил
Отново за БТК
« Отговор #1 -: Декември 06, 2007, 07:53:16 pm »
Имах  абсолютно същия проблем.Не бях плащал дълго време и после плащах по 50лв. докато се издължа.При мен бяха повечко пари за по-голям период от време и ми го прекъснаха,но мисля,че до 500лв. няма да те изключат.Нещата бяха сходни с твойте,но аз съм на разплащателна сметка,а пък те не включваха ADSL към телефона и банката не им е превеждала парите,а и те  не си ги търсиха.Плащаш колкото имаш,а те ще си приспаднат от сумата,която дължиш.В днешно време малко фирми ще се държат,като нацупено дете,ако не им занесеш цялата сума.
« Последна редакция: Декември 06, 2007, 07:55:49 pm от mikile »

irka

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Отново за БТК
« Отговор #2 -: Декември 18, 2007, 12:23:18 pm »
а къде да се оплача , че от три седмици звъня на 0130 ,за да дойде техник и уговарям да има човек в къщи , защото сме на работа.

M.5kov

• Новак
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
Отново за БТК
« Отговор #3 -: Януари 26, 2009, 05:57:00 pm »
На мен пък ми праснаха допълнително около 50 лв! Лично управителя на пощата за региона ни ми даде пакета без услугата \"Инженерна инсталация\" и на края на месеца честитка...