Автор Тема: Мелодия за GSM за уголемяване на бюста. :) Верно ли?  (Прочетена 770 пъти)

Prahosnik

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
От известно време гледам по телевизията текат реклами за всевъзможни рингтонове за GSM вършещи чудеса. Единият наречен Teen tone можел да се чува само от тинейджъри. Брей. От другият бюста се увеличвал. Брей. С третият можем да отслабнем. Брей. И всичко било научно доказано. Аз пък си мисля, че това е абсолютна измама и напълно непочтена реклама. Но пък ако някой е пробвал нека да сподели. Може пък да действа. Тогава ще си върна думите назад и ще очаквам с нетърпение мелодия за уголемяване на пениса. :). Не че има нужда, но все пак колкото повече, толкова повече. :)

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
Мелодия за GSM за уголемяване на бюста. :) Верно ли?
« Отговор #1 -: Април 04, 2008, 11:13:58 am »
Такива реклами би трябвало да са противозаконни!!! Някой, нещо... да направи.

B.Trueger

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
« Отговор #2 -: Април 10, 2008, 04:06:32 pm »
Това за циците е вярно, с очите (ръцете) си се убедих !

pharaon

• Редовен потребител
  • Публикации: 105
    • Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2008, 01:25:11 pm »
Убедил си се ти... айде по сериозно!!!

Асен Ненов

• Редовен потребител
  • Публикации: 129
    • Профил
« Отговор #4 -: Април 14, 2008, 10:45:35 am »
Имаше филм преди време за Японеца, който е направил теорията за тези звуци. Въпроса е дали това, което се предлага е онова, което наистина помага... :-) който не вярва, да иде да провери.

valbg

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Да аз за тоя тон (за бюста) съм гледал филмче по Дискавъри и доказаха уж че върши работа, освен това той може да бъде намерен на официалната страница на създателяма напълно безплатно и всеки който не вярва да се увери (уж, аз гаранции не давам), а отностно Тийн тона - напълно възможно е защото с възрастта диапазонна на чуваемост се стеснява ;) В тая насока не е тийн а по-скоро до 30-35годишни го чуват ;)
отностно тона за отслабване - мисля че има толкова много други недействащи неща за отслабване, че един тон не е чак такъв кусур :)