Автор Тема: Проблеми с Кауфланд  (Прочетена 69313 пъти)

vasi

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
На пазар в "кауфланд" /нарочно с малки букви/ РАЗГРАД - удоволствие или РАЗОЧАРОВАНИЕ И ОТВРАЩЕНИЕ от веригата продавачници

В края на работния ден решихме с приятели да напазаруваме в едноименната верига "сергии". След като платихме всичко на касата - с доста голяма сметка, охраната реши да ми "провери" чантата. До този момент хранех уважение към охраната до момента, когато ме помолиха да им покажа чантата си /която по закон е лично неприкосновена/. И през ум не ми е минавало да взема от техните "артикули" без да съм си заплатил.
     Задавам си следните въпроси: струва ли си КЛИЕНТИТЕ да плащат толкова скъпо видеонаблюдение, което в случай на описания е абсолютно излишно и неуместно? Струва ли си - купувайки "стоките" на кауфланд да продава достоинството си? Не е ЛИ време да се смени политиката на фирмата и унизителното отношение към съвестните клиенти /очаквайки нужното УЖ европейско отношение от страна на служителите/! Не е ли по-добре един виновен клиент, отколкото МНОЗИНА РАЗОЧАРОВАНИ и ОТВРАТЕНИ! СРАМ, СРАМ и ПЕЧАЛ! Уважаеми клиенти, не купувайте съмнителните БОКЛУЦИ- почти разложени зеленчуци, подвеждащи етикети /тези търговски трикове ги знаем/! Не продавайте ДОСТОЙНСТВОТО си до вчера се трепахме за членство в ЕВРОПА, а се оказва, че по манталитет и етикет на поведение се опитваме да докажем своя азиатски корен! СРАМ! СРАМ СРАМ

kozarnik_s_klimatik

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #121 -: Август 18, 2010, 04:07:40 pm »
Здравейте! Днес докато си купувах 3 кебапчета от Кауфланд + 1 хлебче + сос по избор, видях нещо ужасяващо :

Едната продавачка зад барачката за кебапчета колеше едно улично куче и викаше на другата :

- Ееее, най-сетне прясно месо! Това не е жилаво! Ще се хареса на клиентите!

Другата продавачка го дереше, а първата продавачка му режеше филето и го оформяше на кебапчета и кюфтета! После влязоха във самата барачка и ги метнаха на скарата!

И един човек пред мене вика най-неподозиращо за това което видях :

- Дайте ми една порция кебапчета и две кюфтета, кюфтетата със лютеница, а кебапчетата без нищо!

Така че, не си купувайте кебапчета от Кауфланд, освен ако не сте виатнамец и не обичате кучешко!

bloucester

• Гост
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #122 -: Август 18, 2010, 04:23:16 pm »
Да, а пък аз видях как на едно прасе му пораснаха крила и полетя в небето, където го блъсна извънземен кораб.

kozarnik_s_klimatik

• Новак
  • *
    • Профил
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #123 -: Август 18, 2010, 09:29:17 pm »
Тази история е 100% вярна, а вие, ако искате ми вярвайте!

kozarnik_s_klimatik

• Новак
  • *
    • Профил
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #124 -: Август 18, 2010, 10:25:54 pm »
Само да допълня, че масово се срещат кебапчета с конски зъби, но от други места! Бъдете внимателни какво купувате и какво консумирате!

topp19

• Новак
  • *
    • Профил
50 % отстъпка след 20,30 ч. на топла витрина в Кауфланд Севлиево - пълна измама!!!!!!!

kozarnik_s_klimatik

• Новак
  • *
    • Профил
Навсякъде са плъзнали тези измамници. Просто вече е някакъв неописуем ужас! Продават се кебапчета и кюфтета от улични кучета, които колят в самия супермаркет, както и с конски зъби, но от други места. Така е! Какво да прави човек!?

Манго

• Новак
  • *
    • Профил
Кауфланд лъжат!!! Пишат едно на етикета, а маркират друго!!!
« Отговор #127 -: Септември 06, 2010, 11:24:16 am »
КАМЕРИТЕ СА КАУФЛЪЖНИ !
КРАДИ, НАРОДЕ ОТ КРАУЛФОНД ЗА ДА НЕ КРАДЕ ТОЙ !

Синьо

• Новак
  • *
    • Профил
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #128 -: Октомври 02, 2010, 12:08:37 pm »
Наистина звучи пресилено. НО ето статия с истински случаи: Измами в Кауфланд

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #129 -: Октомври 02, 2010, 09:02:54 pm »
Добре, но кой е казал, че кебапчета се правят само от говеждо и свинско? С какво прасетата и кравите са ни по-симпатични (или по-несимпатични), че да са длъжни да умират за нас - за да се натъпчем с промоционални кебапчета. С какво са по-лоши кучета, котки, плъхове, хлебарки, риби и др. екземпляри от живия свят. Ами вие виждали ли сте живо прасе как живее и се свини, каква свинщина е (почти ми напомня на общежитието преди 12 год., където живях).
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 10:29:44 pm от Вечно съм Няващсе »

didi8505

• Новак
  • *
    • Профил
Kaufland
« Отговор #130 -: Декември 23, 2010, 08:04:31 pm »
Искам да кажа, че съм потресена от обслужването в Кауфланд.Ужасно невъзпитани,намръщени и груби касиерки.А  пък продавач-консултантите изобщо не те забелязват.Когато зададеш елементарен въпрос касиерките гледат да се разкараш по бързо и само изсъскват нещо .Казвам го  за Кауфланд-Банишора,другите не ги знам(и след този случай не искам да ги знам).Съжалявам че кракът ми стъпи в този отвратителен хипермаркет.Само не мога да разбера как си позволяват такова отношение при тази убииствена конкуренция.Явно Била си остават №1.Там никога за но не съм имала проблем за 5 години ежеседмично пазаруване.

milev

• Новак
  • *
    • Профил
Развалена храна от KAUFLAND
« Отговор #131 -: Януари 11, 2011, 10:43:41 am »
Тази сутрин си купих развалена салата от кауфланд. Тя беше намалена от 1.99 на 1.79. Сигнализирах за това на потребителския телефон на кауфланд и от там ми казаха че ще ми върнат парите. Става въпрос за клон Благоевград. Обаче аз съм от Дупница. Въпроса ми е ще ми върнат ли парите за гориво обратно до Благоевград?

Вечно съм Няващсе

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 82
    • Профил
Развалена храна от KAUFLAND
« Отговор #132 -: Януари 11, 2011, 09:57:42 pm »
Да, ще ви ги върнат (и винетка ще ви купят, ако нямате)  . . . . . . .    :)  :)   :)

Customer

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Кауфланд - Банишора, гр.София
« Отговор #133 -: Януари 29, 2011, 12:08:06 pm »
Вчера на 29.01.11, м/у 8 и 8.30 вечерта, точно на входа на самия Кауфланд имаше бой, не ми е за първи път да ставам неволен свидетел на скандали и побойща пред любимото ми място за пазаруване. Къде е охраната на магазина?! То не бяха викове, ревове.... Да пишат в брошурите си, че е включено безплатно гледане на бойща. Едно семейство беше толкова растроено на паркинга, че детенцето им неискаше да излиза от колата, аз също се разтройх за пореден път. Развали ми се настроението от пазара, вкиснах се и вече се замислям за редовното си пазаруване от там. След като обществото ни е безразлично към подобни сцени и на никой не му пука, то поне като клиент имам право да питам: Какво прави охраната на магазина? Означавали че, излизайки от магaзина на входа могат да те пребият и ограбят? Хубав и голям паркинг открит и закрит, но явно прекалено опасен за гражданите. Предупреждавам всички, че такива неща пред този магазин са редовна гледка, а охрана никаква, пълно безхаберие!
« Последна редакция: Януари 29, 2011, 12:18:14 pm от Customer »

Customer

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Кебапчетата на Кауфланд!
« Отговор #134 -: Януари 29, 2011, 04:58:42 pm »
Първо къде си го видял това? в кой кауфланд, как се казват служителите!?.... или няма администратори за тебе...100% спам! Аз си мислех, че тука нещата са сериозни, жалко наистина.