Автор Тема: Проблеми с Кауфланд  (Прочетена 71385 пъти)

nevena lilova

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Kaufland-Побългарените мошенници
« Отговор #165 -: Август 15, 2011, 12:18:53 pm »
На 28 08 2010 закупих надуваемо легло след 2  месеца отидох за рекламация на леглото и ни отказаха рекламация защото била до 2 седмици.А при покупка ни казаха че гаранцията е 2 години.Преди 1 месец залепихме леглото и след 2 3  дена се изду и стана неизползваемо .Пазим касовата бележка!
Към кого да се обърнем за съдействие ?

Irina Mateewa

• Новак
  • *
    • Профил
Kaufland
« Отговор #166 -: Август 31, 2011, 10:14:54 pm »
Искам да напиша за Кауфланд Плевен. Купих зехтин ЕКСТРА ВЪРДЖИН, на който написано:Чист зехтин, получен единственно чрез механично пресоване на маслините. Срок на годност 25.04.2013. Беше на промоция от 9 и нещо до 6лв... И какво стана? Той е дал утайка, загъстял като мас, а за мирис и не говоря. Опитах да напиша оплакване в техния сайт...О, не, не се получи. Не приема . Всеки път излиза - имате грешка трябва да попълните всички полета със звездичка.Но те са попълненъ. И в Комисия по защита на потребители също не можала да изпратя, там трябва електронен подпис. Направено само, да не оплачем някъде. Край.
На кратко: НЕ КУПУВАЙТЕ ЗЕХТИН ОТ КАУФЛАНД!!

bloucester

• Гост
Kaufland
« Отговор #167 -: Септември 01, 2011, 12:18:31 pm »
Върнете се в магазина и ще ви го сменят или върнат парите.
« Последна редакция: Септември 01, 2011, 12:18:49 pm от bloucester »

Дарина Генчева

• Новак
  • *
    • Профил
Kaufland
« Отговор #168 -: Декември 14, 2011, 03:12:54 pm »
Iskam i az da izkazha mnenie otnosno objavenata cena na etikata. V4era v Kaufland Varna, Vladislavovo, pazaruvah dolno but4e( tri opakovki, kato samo ednata tezhi okolo 700-800 gr). Objavenata cena beshe 4,89 lv ( na promocija). Imashe napisana i za4erknata s ogromni cifri  starata cena ot 7,29 lv.  Imam navika, kogato pazaruvam vinagi mnogo vnimatelno da proverjavam sroka na godnost i cenite. I kakvo da vidja sled kato se pribiram vkushti, gledam kasovata belezhka i napravo iztrapnah. Izliza, 4e na men  sa mi prodali pileshko meso na cenata na file. Na kasovata belezhka sa mi markirali starata( za4erknata) cena ot 7,29 lv!!!!! Uzhasss!!!!

найден чолаков

• Новак
  • *
    • Профил
Кауфланд лъжат!!! Пишат едно на етикета, а маркират друго!!!
« Отговор #169 -: Февруари 02, 2012, 04:17:03 pm »
Закупих си луканка от 10,69лв/кг.Цена и на щендера и на етикета от задната страна на луканката.На касата се оказа 10,99лв./кг...Това го видях чак в къщи....Хареса ми/луканката де/и днес отидох за още .Гледам цената дет се вика з пъти и смело грабвам 3 бройки.Както се сещате.... сигнал на касата,после на информацията,после ОТЕГЧЕНА служителка/четейки по-горе мненията, явно защо/отива да провери и изведнъж се оказва че цената била 10,99....Отивам Аз до щанда и ...етикета с цената променен!!!И в бързината намачкан като трамвайно билетче!Искам да дойде управител защото вече почват да ме правят на глупак а ОТЕГЧЕНАТА особа започва да ми обяснява как аз съм в грешка и т.н.....Чакам управител а НЕЯ я няма...След което ОТЕГЧЕНАТА особа ме информира че Нейно Величество Управителката имала проверка от ДНСК,и не можела да дойде,да отида да си взема стотинките от информацията а Тя пък нямала време да се занимава с глупости....Врътна се и си влезна в склада.....Онемях от тона и поведението и.Мисля че беше на някакви хапчета за смелост,защото съм около 100кг,добър по душа,интелигентен,но физиономията ми е малко криминална..Пак на информацията от там получавам телефонна слушалка и Нейно Величество ми обяснява че имала интервю и не може да ми обърне внимание...Казвам и аз че така нещата не стават,пък камо ли по телефона,а от другата страна- мълчание.Осведомявам я за негативите,извинявам се на служителките на информацията за престоя при тях,взимам си учтиво върнатата разлика в цената и осъзнавам колко елементарен и дребнав съм бил......29ст.?!!

gogodif

• Новак
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #170 -: Февруари 02, 2012, 06:05:37 pm »
29 ст,29 ст,ама на няколко десетки килограма става сериозна сума.Явно леко и нежно,с по-малко,но редовно \"минават\" клиента.

Zdravko Mihov

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #171 -: Февруари 10, 2012, 02:11:12 pm »
Никога не съм имал проблеми с Kaufland в интерес на истината, цените на тоя етап са им най-добри и за малко пари, човек може да напълни торбите, а при други магазини може да платите до 2 пъти повече за същите неща.

egotseva

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 98
    • Профил
Re: КАУФЛАНД - без кредитни карти
« Отговор #172 -: Ноември 20, 2012, 01:35:02 pm »
Здравейте,
Моля да не се публикуват в този форум банкови сметки и мероприятия за събиране на средства, както и реклами на организации, събиращи средства. Целта на Асоциация активни потребители не е такава. Асоциацията има за цел, включително чрез този форум да помага на потребителите да знаят и защитават правата си.

lolipop 7

• Новак
  • *
    • Профил
Re: КАУФЛАНД - без кредитни карти
« Отговор #173 -: Април 06, 2013, 12:51:55 pm »
Здравейте, казвам се Меги. Студентка съм в ИУ Варна и провеждам проучване с учебна цел, свързана със супермаркетите и пазаруването в тях. От изкючителна важност би било да споделите вашето мнение като отговорите на следната анкета с 9 кратки въпроса. Времето, което би ви отнела за попълване е не повече от 5-10 минути.  Срокът за попълване е до 14.04.2013. Благодаря Ви предварително!
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=RETAIL1

mayahpetrowa

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Здравейте,

Ние сме студенти в  2ри курс ,  ИУ - гр.Варна.  Каним Ви да вземете участие в нашето проучване свързано със супермаркетите в България. Проучването е с нестопанска цел и резултатите от него ще бъдат използвани единствено с цел обучение. Представяме Ви въпросник, състоящ се от 9 кратки въпроса. Ние мислим, че ще Ви бъде лесно да го попълните, защото въпросите са интересни и свързани с решенията, които взимате всеки ден като клиент. 
Крайният срок за попълване е 14.04.2013г.

Предварително Ви благодарим за съдействието!

Линк към въпросника :

KRIS_

• Новак
  • *
    • Профил
Re: KAUFLAND- VARNA
« Отговор #175 -: Април 07, 2013, 11:13:12 pm »
Здравейте, ние сме студенти от ИУ-Варна и бихме желали да Ви поканим да вземете участие в нашето проучване, свързано със супермаркетите в България. Предоставяме Ви анкета, състояща се от 9 кратки и интересни въпроса. Крайният срок за нейното попълване е 14.04.2013 г.

Благодарим Ви за отделеното време! :)