Автор Тема: ne pazaruvaite v supermarket \"dar\"  (Прочетена 1050 пъти)

any

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
ne pazaruvaite v supermarket \"dar\"
« -: Август 17, 2008, 01:56:46 pm »
V supermarket \"DAR\" na ul. \"Lui Aier\" v Sofia se prodavat stoki s iztekal srok na godnost.Higienata e pod vsiakakva kritika,frizerite ne rabotiat na neobhodimata temperatura,zelen4ucite sa gnili i muhliasali. Personalat miri6e na prestoiala pot. 4esto edin produkt vi go taksuvat 2 pati.

carlyangel

• Новак
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2009, 01:50:45 am »
да бе, 5 пъти ти го таксуват...кво си измисляш?!тц тц

siga

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: Август 01, 2009, 02:22:43 am »
Тия пък клиентите няма такива малоумници, 1-во се туткат 100 години, докато ти дадат парите, винаги се сещат на касата за какво са дошли и не ги вълнува, че има и други хора след тях. Касовите бележи никога не ги изхвърлят в кошчето, винаги са на земята и сме принудени да им търпим простотията после персонала им виновен... За съжаление нашия мантелитет завинаги май ще си остане на рая...Вземете малко се научете на култура, като ви казват "ДОБЪР ДЕН" отговаряйте със същото и като ви питат за торбичка, казвайте ясно ДА ИЛИ НЕ, какъв то и да е друг отговор е неуместен, въобще не ме вълнува колко торбички сте събрали  у вас..............

fugeess

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: Септември 20, 2009, 10:57:02 pm »
Само не знам дали персоналът мирише или мършавите клиенти дето влизат вътре. Пълно е с амо с разхождащи се некролози и селяндури които са с голямо самочувствие, а пък говорят толко на миеко!

еlenaalex2

• Младши потребител
  • **
  • Публикации: 91
    • Профил
« Отговор #4 -: Септември 21, 2009, 05:22:03 pm »
Досега мислех, че е признак на селяндурщина да се говори твърдо (напр. \"хлеб\" \"млекО\", а не както е правилно: \"хляб\", \"млЯко\"), както и да се променят ударенията на думите, най-често да се поставят в края (напр. казАх, влезнАх, купИх и др. - все неправилно). Този изказ се нарича \"западен\", характерен е най-вече за родопско-пиринските села и за шопския регион. В София така говорят ок. 70 - 80 % от хората.
« Последна редакция: Септември 21, 2009, 05:24:02 pm от еlenaalex2 »

mama_miya

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #5 -: Септември 22, 2009, 09:27:08 am »
Защо нападате човека?! Предупреждава само. Който иска да се вслуша, а който иска - не

zaza

• Новак
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2009, 05:22:24 pm »
Аз живея до магазина и за нещастие ми се налага често да пазарувам от там.Персоналът наистина мирише на пот, доста стоки вече не се предлагат,зеленчуците и плодовете са ужас,а готвените ястия ухаят на някаква странна миризма и са меко казано отврат.Има и един тъпак ,отскоро,който го раздава \"наблюдател\" и ходи след клиентите като малоумен-то хубаво ,ама айде малко по прикрито,не да ме третира като крадец.И е супер тъпо да ме питате искам ли торбичка-не бе,ще си нося покупките в пазвата....Единственото хубаво нещо са тортите и пастичките,които в повечето случаи са пресни.....
Добре ,че сравнително наблизо има Била.....