Автор Тема: Не пазарувайте от Хенди Тел ЕООД!!!  (Прочетена 1703 пъти)

jucolinka

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Не пазарувайте от Хенди Тел ЕООД!!!
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2010, 10:24:35 am »
С две ръце гласувам ЗА заглавието на темата!Преди година си закупих мобилен телефон NOKIA 6600 slide!За по-малко от 12 месеца го връщах 5 пъти за ремонт в посочения по-горе сервиз Омител!Два пъти подавах жалба в магазина,писах и до КЗП!Жаланието ми беше да ми позволят за дадената от мен сума (550 лв) да закупя друг модел, евентуално дори друга марка телефон, защото бях крайно разочарована от закупения апарат. След едногодишно размотаване - до магазина и от магазина - резулатът е следния: изцяло сменен сериен номер, сменена слушалка и старата гаранционна книжка с подновена дата, от която важат нови 2 години гаранция!Обяснено ми беше, че не може да ми подменят телефона и дори , че такъв случай като моя до момента не са имали, а година и половина по-рано на братовчедка ми замениха закупен от нея фото апарат с нов, защото проблема с него беше неотстраняем!Сега само чакам да видя кога отново ще се случи нещо с този апарат защото следващ ремонт няма как да бъде отбелязан на гаранционната ми книжка, тъй като цялата е изписана, включително и върху напечатания текст с гаранционните условия!

Бисер

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Не пазарувайте от Хенди Тел ЕООД!!!
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2010, 11:14:10 am »
Вижте сега,когато купувате мобилен телефон не искайте този от витрината,а друг ! Аз преди два месеца така си взех Сони Ериксон C510 от Глобал нет-Видин.Телефонът беше разпечатан пред очите ми,изпробвах го и чак тогава го взех,тъй като преди това със всички сони ериксон-и съм имал проблеми,понеже никога не ми се беше случвало да отварят телефона пред мен,а така е правилно! И телефонът е без грешка! Просто винаги искайте мобилен апарат,който не е във витрината,понеже не се знае кой го е гледал,какво е ставало с този апарат,това е начина,дано да съм помогнал :)
« Последна редакция: Февруари 19, 2010, 11:19:16 am от Бисер »